Fireboy ja watergirl 1: in Forest Temple

Mäng Fireboy and Watergirl 1: in The Forest Temple

Fireboy ja watergirl 1: in Forest Temple (Fireboy and Watergirl 1: in The Forest Temple):

Sparkle ja piisake reisivad koos ainult sellepärast, et igaüks neist võib koguda oma kalliskivid kartmata alla lõksu. Vajuta kangi aktiveerimiseks lift ja avab ukse. Heroes peaks aitama üksteist. Proovi läbida tase kaks märki korraga. Mängus sa pead koguma maksimaalselt teemante. Et saada mõned teemandid on vaja õppida, kuidas kasutada liikuva platvormi ja suutma liikuda õiges suunas betoonplokke.
Adventure tuled ja helmed teeb sind alati kokku panna, sest meie väike kangelased, seekord käis arvesse väga salapärane koht - Forest Temple. Siin, igal sammul poisid ootavad peadpööritava keerdkäikude, mis võib lõppeda väga halvasti, kui aega ei ütle neile õige tee välja. Lapsed omakorda teavitada, on lahendada erinevaid mõistatusi, mis avab ukse vabadus seda pimedas kohas. Sa juhina väike meeskond, peavad võtma oma õlgadele kogu organisatsiooni juhtima kooskõlastatud tegevusi, mis kaudselt poisid täidab, sest nemad juba üsna väsinud nendest kohtadest ja on nii palju soovivad naasta oma kodumaale avarus. Peaasi, pea meeles, et vee ja tulekahju - asjad ei sobi, nii et ole ettevaatlik selliste geniaalne mõrrad, kus iga nüüd ja siis roni meie hotheads!
Mine läbi kõik mazes mängu, vältides samal ajal palju püüniseid ja takistused. Saad mängida üksi või koos sõbraga, et on. k. Lõbu on kontrollitud erinevate võtmed. Edukas sa mängid!

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid