Mäng iPlayer: Talus Internetis

Mäng iPlayer: Lets Farm!

iPlayer: Talus (iPlayer: Lets Farm!):

Online-mäng talu! Brauser ja nõuavad registreerimist. Täites ainult kolm salmid, saad ise maad ettevõtetes. Nüüd võite tasapisi muuta see luksuslik ja kasumlik talu, külvi väljad istutamine seemned ja seemikud. Iga kultuur on määratud eraldi ala koristada on lihtsam koguda. Ja et ta oli rikas, seemikud tuleks joota ning weed umbrohi. Esiteks teeb kõik käsitsi, kuid müües teravilja ja puuvilju, kui koguneb summa kasulik ostud. Alguses on lihtne tehnika, kuid peagi saadaval keerulisem jõudlust.
Peate kastmissüsteem, kombainide, traktorite, masinate istutamiseks. Jätkates mängida talus, on sul võimalik ehitada hooneid, mille tooraine on ümber tooteid. See maksab rohkem, ja tulu kasvab kiiresti. Kõik hooned ja ressursse omavahel seotud ja kui see on vajalik, et leiba küpsetada, panna veski toota jahu, siis pagariäri. Samuti pead munad ja piim, nii tõugu lehmad, kanad ja muud loomad. Teist tüüpi tulu saab koostöös restoranid ja jaemüüjatele. Nad regulaarselt osta oma tooteid, kuid see ei too mitte ainult sissetuleku ja paneb vastutuse. Nüüd peame tähelepanelikult jälgima ka saagikoristuse aeg saata järgmise partii ostja. Kui te ei pane hetkeks, et leping lõpetatakse ja te kaotate väärtuslikku kliendile.
Sa naudid meeldivat vestelda mängijad. Nad võivad korraldada pakkumised ja osaleda võistlustel, jagada saladusi ja nõuanded. See on kasulik ka täita ülesandeid iPlayer Olgem Farm ja mängida iga päev, et saada kingitusi ja koguda punkte. Aja möödudes oma talu on suur, ja et see on tulutoov, peame pidevalt püüdma.

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid