Mäng iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm Internetis

Mäng iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm

iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm (iPlayer: Battlegrounds of Eldhelm):

Hetkel brauseri mäng battlegrounds Eldhelm käivitati 2014. aastal Aga nüüd see areneb, omandades täienduste ja paranduste. See on fantaasia toode, kus mängijad ei võitle mõõkade ja kaardid, muutes oma edusamme ja lunges lauale. Selleks, et tutvuda põhielemendid ja klassid on vaja registreerida ja mängima hakata battlegrounds Eldhelm. Uuring kaart: võitlejad, laskjale, Orc, mages, haldjad ja mehed. Kuna iga õnnistatud teatud omadusi, nad efektiivselt tegutseda vastu ühe vastase kaarte, kuid halvem teised. Tugevuse iga saab suurendada, kui paned neid koos kaarte: müütiline, eepiline, unikaalne, haruldane, eliit.
Esimene voor koolitus on kasulik läbida, et saada aimu, gameplay. Giidiga viiteid ja informatsiooni pop-up aknad, te mõistate, kuidas mängida oma kaarte iPlayer battlegrounds Eldhelm. Moves ei ole palju, ja iga kaart on vastav koht valdkonnas. Kui voor on lõppenud, siis kokku, et selgitada võitja punktid. Mõnikord punkte põlenud, kui vastane on kogutud rohkem kui edukas kombinatsioon võimeline razdushit oma tandem.
Täpsemalt, millised on edu saavutatud, rääkima infovälja, kus oma saavutusi maalitud punktid: Valmis mõlemalt poolt, kahju, et ise, transistor, ravi, plokk löögid.
Praeguseks kaardid Battlefield Eldhelma loodud üsna palju, kuid nad hoiavad tulevad. Iga tuleks uurida, lugedes selle omadusi ja proovida mäletan. Mängu ajal oma kollektsiooni saada ohtlikuks vaenlane ja võidelda mitte vähem väärt mängija reaalajas. See toob uusi kogemusi ja aitab lihvida oma oskusi.

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid