Mäng iPlayer: Heaven Internetis

Mäng iPlayer: Heaven

iPlayer: Heaven (iPlayer: Heaven ):

Ilus Heaven online mängu, see on kokteil erinevate žanrite, kus on elemendid loogiline lõbus omakorda põhinev strateegia ja rollimängude. Pärast sisenemist läbi sotsiaalne võrgustik või registreeruda saad Flying Island. Aga see pole kaugeltki paradiis, mis te arvate. Kui see oli lihtsalt selline, kuid nüüd toimub saarel kohutav lahingud vahel fraktsioonide mis ühendas kolme kultus. Sa saada Guardian puu, mis kasvab saare keskel ja on püha. Esiteks, sa pead tegema valiku kasuks kultus Pidu, Defender, Virgo, või õudus, kurbus, hävitaja.
Et arendada oma saar, sa pead mängima Taevas ja ehitada koobas, kooli võlurid, kauplus ja areenil. Üks neist parandab parandada omadusi ja võimeid hooned. Neist igas saad täiendavaid oskusi. Näiteks kooli võlurid saad uus ilm või võimeid lihvida olemasolevaid; poest osta seadmeid, mis on paranenud ja koobas tõotab annetama lugematuid aarded. Järk-järgult, siis saada elu ja teenida võimu, teemandid ja kristallid - mängu raha.
Battle in Heaven iPlayer esineda areenil pärast mängijad on asetatud tähtedega. Iga määratud roll: mõned "lõbus" Nujakka, teise arsti ohvreid, teised enamus ilm. Et liikuda, valida element: kolju, Ankh või värvitud kivi ja siis öelda, et see liikuma puuri, mis on ühe sammu (üles / alla või vasakule / paremale). Progress on tehtud siis, kui number on kolm või enam ühesugust tükki. Iga objekt on oma tugevuse ja on võimeline tekitama kahju vaenlane. Lüüa kaotada oma ressursse ja võitja võtab rikneb, kristallid ja kogemusi.

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid