Mäng iPlayer: Desert Operations Internetis

Mäng iPlayer: Desert Operations

iPlayer: Desert Operations (iPlayer: Desert Operations ):

Sõjaline strateegia brauseri põhine online Desert Operations on ideaalne neile, kes tahavad võtta maailma valitseda. Liitmise mitu mängijat, peate hävitada oma vastaseid. Kuid alguses mängu teile absoluutselt üksi, sa aitad juhend, kes tutvustab teile muidugi asjade, mis teeb. Kuula tähelepanelikult teda ja minna maailma vallutama.
Nagu enamik sõja mängud - Mäng algab ehitus teatud hoonete, see hoone siin on General Staff. Siit see siis hoida kõik oma sõjalise ja poliitilise siseasjadesse. Kui teil on vaja koguda piisavalt ressursse, et luua ja säilitada armee. Toit sõdurid on ka väga oluline, ilma selleta ei saa võita lahing. Ehitada kasarmud, soppides, lennuväljade ja muid asju, mis võib olla kasulik lahing. Selleks, et parandada oma väed vaja arendada uusi tehnoloogiaid või saate tegeleda spionaaži, mis samuti toob sulle väike eelis. Desert Operations mängida väga huvitav, see arendab strateegilisi oskusi, mida võib leida kasulikku tulevikus.
iPlayer Desert Operations on mõeldud eelkõige sotsiaalsete võrgustike. Kui teil on piisavalt sõpru ja luua oma liit ilma probleemideta. Nagu kutsudes sõbrad teenid lisaboonuseid. Selles maailmas, miski ei seisa paigal, ta areneb koos teiega, nii et olge uuendusi ning kasutada neid täielikult.

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid