Mäng iPlayer: Romadoria Internetis

Mäng iPlayer: Romadoria

iPlayer: Romadoria (iPlayer: Romadoria ):

Kui olete kunagi sõltuvuses teadmisi Vana-Rooma, online mängu Romadoria teile. See uus strateegia selle žanri võtab sind iidse ajastu, kus saab luua oma koloonia. Osale majandusliku ja sõjalise arengu koloonia ja saab hiljem muutuvad varalised õigused provintsis. Development aitab Teid osalema konkursil maailma valitseda.
Esialgu mängida Romadoria abi ja arendada oma pere on kogenud nõuandjad. Leota kuni selle tüütu protsess majandus- ja sotsiaalpoliitika piirkonnas. Kui te taastada oma peahoone ja luua elu koloonias, siis avatud süsteemi vastet. See on vajalik, et pühendada aega arengu sõjanduse. Build armee, koolitada seda, et peategelane, kes oleks minna matkad ja vallutada vana esemeid ja aarded, samuti lüüa uue maa. Avasta erinevaid võitlevad mille ehitus on kasulik erinevates olukordades - see võib olla nii piiramisrõngas linna, tavaliselt linna- lahing või lahinguväljal. Iga selline jõud saavad osaleda ainult teatud lahingud.
iPlayer Romadoria ühendab mitu mängijat üle maailma, et leida uusi sõpru ei ole raske. Kuid pidage meeles, et mitte igaüks saab oma sõpradele, et kui välja oma lahenduse proovida liituda klanniga, et luua liit, või minna otse liit. Ära unusta mängu poest, kust paljud privileegid mängijad.

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid