Mäng iPlayer: Sõjamängud 1942 Internetis

Mäng iPlayer: Wargame 1942

iPlayer: Sõjamängud 1942 (iPlayer: Wargame 1942 ):

Hetkel Sõjamängud 1942 - aitab teil jätta oma märgi ajalukku. Logi sisse üks paljudest maailmadest ja minna luua sõjaväebaas. Euroopas on vaja sellist kindralid nagu sina. Sa juhina on vaja arendada osana majandusliku ja sõjalise. Kui teil on võimalik tekitada tohutu armee, seejärel suunduda kohe.
Kõige olulisem elemente oma sõjaväebaas kindlasti peakorter. Kasutage assistent, kes aitab 1942. aasta Sõjamängud mängu alguses. Enne kui minna lahinguväljal arendada oma hooneid uurida uusi tehnoloogiaid. Umbes võite elada tulevikus liitlased ja vaenlased, püüan sõlmida mittekallaletungi pakti, või purustada vaenlase korraga. Lisaks avatud lahinguid seal ja spionaaži, mis aitab varastada tehnoloogia ja know number ja võimu vaenlane. Kasutage mängu poest, kust saab osta palju kasulikke asju. Ressursid ja rahandus proovida levitada korralikult, muidu oma väed surevad nälga või sügavkülmas lahinguväljal. Ehitada linna, näiteks hoiatus rünnaku sa ei saa, siis võib juhtuda igal hetkel.
iPlayer Sõjamängud 1942 teeb sind mõtlema, kuidas Teine maailmasõda, ja võib-olla on sul võimalik muuta sündmuste kulgu ja nende sõbrad, kes ühinevad oma koalitsiooni. Kasutage teadmisi, nippe ja muid tegusid, et võita suur võit Great War.

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid