üheksa Worlds

Alternatiivsed nimed: Asgard

Igra Üheksa Worlds: raske on olla jumal.

Poshagovye strateegia vajab selget tegevuskava selle eesmärgi saavutamiseks. Iga mänguasi on oma, aga kui sa oled fänn fantaasia, millel on nõrkus Skandinaavia müüdid, jumaldan MMORPG, ja ei karda vastutust, mängu üheksa maailma loodud. Asgard rebitud muistsed jumalad, ja kuigi mõned kuulutavad head, teised kurjad inimesed kallutada asendisse. Pikka ummikseisu viinud sõda, ja kuigi see taandunud, isoleeritud taskud purskama sageli ning me peame olema täielikult valmis tõrjuma vaenlase. Mis tõmbab teid teele - rahulik naabruses mängijad või rüüstamine, salakaubavedu, röövimine ja jäädvustada? Alusta Üheksa Worlds mängida, ja võtta kontrolli alla linna, et viia see au ja jõukust oma strateegia. Te saate privileegid ja õigused võimaluse täielikult ära kõik funktsioonid teel võitnud valik on sinu.

Chtoby mängida Üheksa Worlds kui kogenud mängija, hoolikalt meelde sissejuhatav tund algajatele. Nad näitavad teile võimalikud meetmed, kuidas juhtida ja konfigureerida. Pärast sellist põhjalikku koolitust sa kaovad kõik kahtlused, küsimused ja veel sa mõistad mõned nipid:

 • Novichkam parem peidetud oma linna kuni Tugevneda. Tegelevad ehituse majanduse ja arengu armee ja jõudu kogunud, rünnata naabrid.
 • Lichno saab pumbata sõdurite ja nad võitlevad automaatselt.

Ekonomika linna jaoks on väga oluline ja seda on vaja toota arvukus ressursse ja toota kaupu, et sõjavägi oli rahul igas mõttes. Perioodiliselt oodata, et külastada bandiidid, kes ründavad, Rob, murda, ja saagiks jätta oma linna. Kiirusta tagasi ettevõtete ja kaevanduste operatsioon, et taastada voolu tulevad rahavaru objekte. Kui te ei taha maksta visiidile relvastatud naabrid, seda saab teha, andes käsu oma armee, kuid seda vaid juhul, kui kinnitas oma paremust.

Uznay oma kangelane.

Nachnem sellega, et sa ei kontrolli eripära ning kogu linna kõigi infrastruktuuride, sealhulgas armee. Aga sa võid palgata sõdurid viis võistlussõitu esindatud:

 • Magi
 • Bessmertnye
 • Giganty
 • Elfy
 • Gnomy

Nedostatki koos eeliseid kasutada igat tüüpi. Näiteks hiiglased hirmutama päkapikke, kuid halvem päkapikud, ja nad kuuluvad rünnakut päkapikud. Uuring kvaliteet iga tegelaskuju üks relvastatud rühmitus, ja ärge unustage, et pidevalt osaleda selle parandamiseks. See hakkab tegelema iga mängija oma territooriumil, kui taga Üheksa Worlds registreerimist. Heroes on ka kategooria värvi määratlus:

 • Oranzhevye
 • Fioletovye
 • Krasnye
 • Sinie

Krasnye, see on kõige võimsam ja haruldased esemed ja ees sinine tüübist tegelased on nõrgad, kuid need saab lahti alusena ehitada dušš kangelased, ja nad vajavad valides tähemärki kõrged. Hingede saab kasutada ka kui võimalust suurendada võimu märgid, ja kui sa tõsta kõik omadused, et kõrgemad, siis on see kõige väärtuslikum sõdalane, võimalik visata terve armee vaenlase üksi.

iPlayer üheksa maailmast - suur brauseri strateegia, kus on sul võimalik täita oma Napoleoni plaanid luua liit hävitada ähvardav ülemused võtma kõrgem hinne, et teha kasulikke boonuseid, mis avardavad linna. Aga mis kõige tähtsam, see on vallutamist taevalik torni, mida saab ära võtta ainult kõige väärt, ületades kõik 100 korrust.

 

Mängi ka