Anno 2205

Alternatiivsed nimed: Anno 2205

Game Anno 2205 vallutab ruumi.

as linna simulatsioonimäng Anno 2205 jätab palju sarnaseid tooteid kaugelt maha. Võib kindlalt öelda, et Ubisoft'i üheaegne arendaja ja väljaandja sundis konkurente neelama pisaraid. Seda seetõttu, et mängijad saadetakse kaugele tulevikku 2205. aastal Kui inimkond on tähti vallutanud ja kuu kinnitab elamurajooni.

st 3-st 2015 Saate alla laadida Anno 2205 Microsoft Windowsile ja ühe kasutaja režiimile linnaarengus. Võrguga ühendatud on võimalik teha koostööd teiste mängijatega, jagada ülesandeid, ressursse ja pakkuda sõjalist tuge, kuid see on kättesaadav ja ilma internetita ning kaaslaste ja vaenlaste roll võtab arvuti saapad.

Territooriumi areng.

Esimene mängija valib logo ja nimetab oma ettevõtte, siis territooriumi keerukus ja ta õpib. Kõige nauditavam režiim"Standard"ei jäta teda teistest tasanditest kõiki võimalusi, kuid kaotada on vaja proovida. Negatiivse sularaha saldo puhul sisestate viivitamatult toetuse saamiseks märkimisväärse summa. Seda korratakse iga kord, niipea kui hakkate kapitali kaotama ja laenu tagasimakse ei nõua.

A erinevaid maastikke, mida on vaja hoolikamalt kaaluda, mida olete huvitatud haruldaste ressursside eraldamiseks või ehitiste jaoks rohkem ruumi saamiseks. Igal juhul algab see paranenud tsooni arenguga, kus ehitatakse esimest maja ja hakatakse kaevandamist alustama.

-l on mõni edukas, pakutakse sulle võimalust õppida uut territooriumi Arktika piires, sest ainult seal leidub materjale, mis on vajalikud tootva elanikkonna tõhustamiseks vajalike toodete tootmiseks. Kui lühidalt näidatakse tulevast tegevust, arenevad need mõnes punktis:

 • Stroit goroda
 • Dobyvat resursy
 • Proizvodit tovary
 • Povyshat tase zhiteley
 • Obespechivat link inimese punktami
 • Vypolnyat zadaniya

Kes otsustas Anno 2205 tellida ja alla laadida, saab arendajatelt mängus boonuseid ja luksuskaupu, seega ärge jätke seda sündmust ja vaadake seda uuesti.

. Kuu baasi pääsemiseks on vaja kõvasti tööd teha, juhtides linna mõõdukas tsoonis ja jääkapi teatud tasemele. Suhtlemine pakub merel ujuvat baasi, samuti on neil vaja arendada, täiendada ressursside varusid. Neid kõiki ei toodeta teile usaldatud territooriumidele ja väga harva saab ainult sõjaväeliste tellimuste täitmisega.

Vastupidiselt Anno varasematele versioonidele ei pea ehitama laevu, kus neid on juba olemas, kuid nende taseme tõstmine on võimalik, kuid see on pärast mitme toimingu edukat lõpetamist ja kui teil on raha. Teie personaalarvutite anno 2205 tähed, milles palutakse teil kontrollida objektide vabastamist vaenlase jõudude poolt, samuti teha mõni erand, et kaupa tarnida, tõmmata vees või maa sahtlisse. Teil on kolm raskuste valikut, kuid nende tasu sa saad mitte ainult pärast operatsiooni lõpetamist, vaid ka jõuallikate kogumist vees, mille taga olid.

asuvad raha, ressursside ja vajalike missioonide täitmiseks, jõuate kuu, mis on sarnane uue elanikkonna Anno 2205 elu varustamisega.

Süsteeminõuded (miinimum)

 • OS: 64 bit / Win 7 SP1 / 10/8 (8. 1)
 • OP 4 GB RAM
 • Video-kaart: nVidia GeForce GTX 460 ja AMD Radeon HD5870 (1024MB VRAM koos Shader Model 5-ga. 0)
 • Processor: Intel Core i5 750 @ 2. 6 GHz või AMD Phenom II X4 @ 3,2 GGts
 • Zvukovaya Card: DirectX ühildub uusimate drayverami
 • -ga
 • Mesto kettaruum: 35 GB
 

Mängi ka