Hümn

Alternatiivsed nimed: Hümn

Game Antheli seiklus pikkus 10 aastat.

Mõned aastad võtsid ta Studio BioWare'i, et vabastada täiesti uus mängufilm fantastiline storyline'iga. Mängude hümn, mis oli veel arenemas, ärritas hasartmängude maailma, eriti pärast E3-d 2017. aastal.

Riis esitlusklipist sai selgeks, et need, kes soovivad mängu mängida, hakkavad hinget üha enam ja ennustama uskumatuid seiklusi. Ja need avanevad platvormidel:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Kuid kõige põnevam uudis on see, et projekti autorid plaanivad oma järgnevatel aastatel oma järglastele kaasa võtta.

hymn post-apokalüpsis.

Väitelaad Antud saab alates 2018. aastast, nii et arendajatel oleks veel aega üleujutamiseks universumiga, mille nad kavandasid uute imetustega. Te peate elama ajal, mil planeet oli katastroof. Ja see juhtus kaua aega tagasi, kui otsustasime looduslike maade hävimisega. Inimesed elasid endises tohutu linna vanades varemetes. Täna saavad nad neid toetada ainult sallivas seisukorras, kaitstes neid seest"suurest maast".

On ühel päeval juhtus kohutav õnnetus, mis hävitas tsivilisatsiooni. Ainult üksikud inimesed on ellu jäänud ja ei ela, vaid elavad selles uues maailmas. Mõnikord peavad nad väljastpoolt oma asulast välja minema. Sel eesmärgil on välja töötatud spetsiaalsed kaitsevarud, mis on varustatud tugevate relvadega. Nad kaitsevad täielikult inimest väliskeskkonnast, see on just see, mida nad kardavad atmosfääri või mis selles on, kuni see on selge.

Selles rollimängus puuduvad ohtlikud olukorrad. Igapäevaselt peab ellu jääda, võitlema ja raskesse olukorda saama. Kui sa saad palgasõduriks koos kolme meeskonnakaaslasega, siis lähete mängima Hemmile, uurides loodust. See on täis kõiki pahelisi vaime, mis on valmis rünnakuks igal hetkel. Jättes linna piirid, olge ettevaatlik, sest nüüd on teie elu riputamise teel. Koos metsiku džunglisse asustatud koletistega on vaenlase elanike arvukalt teisi vaenlasi. Nad külastavad ka haruldasi esemeid, mis võivad keerulistel tingimustel muuta elu lihtsamaks.

. Sellepärast on parem minna meeskonna ohtlikesse kampaaniatesse, et saaksite igal ajal mingisugust abi.

Obs varustus.

Kasutaksin kostüüme ja relvi. Kostüümid, mille kangelased kleidi, on endised"Javelin"ja on varustatud kõigi funktsioonidega, mis on ellujäämiseks ebasõbralikus keskkonnas. Nad on erinevas vormis ja igaüks on varustatud oma relvaga. Kuid iga võimalus võib muutuda, kuna see pumbatakse, ja see toimub tuttav viisil.

  • Valige ala
  • Valige teemad
  • Kasutage neid oma isikliku varustuse (kosmoseaparaatide, relvade) uuendamiseks
  • Vaadake ja ostke esemeid, mis on puudu

Parim soomustatud komplekt annab võimaluse mitte ainult kiirendada sõidu ajal, vaid ka lennata jugapakendiga ja isegi sukelduda vee all. Kohtade laiendamine pakub ülesandeid, mis peavad toimuma erinevates elementides.

Kõik, mida sa pead selle nimel tegema, mõjutab sind ja keskkonda. Mängijad seisavad silmitsi ebaharilike nähtustega kokkupõrgetega, välkkiirega, portaalide avamisega teistele mõõtmetele ja uutele planeetidele. Mis toimub ümber, põnev ja natuke hirmutav. Avatud maailm valitseb ja sündmuste dünaamikat hoitakse toon kogu mängu vältel.

 

Mängi ka