Assassins Creed: Brotherhood

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brotherhood on Prantsuse firma Ubisoft Montreal fännikaarne multiplayer mäng, mis on välja töötatud žanris Action-adventure. Ajavahemik sündmuste lõpus XV sajandi alguses XVI sajandil. Tegevuskoht Itaalia. Kuva kolmandalt isikult. Mängu täielik läbisõit kestab 15 tundi. On nii ühe kasutaja kui ka mitme kasutaja režiimid. Mängimängu sisuks on paljude missioonide täitmine, kuumad lahingud erinevate arvutimärkide ja tõeliste konkurentidega teiste kasutajate silmis. Mängu kohtades viiakse võitlus läbi ühede Assassin Ezio Auditor da Firenze ja Rooma Templaride ordeni. Kujundusjoon areneb kronoloogilises järjekorras. Kasutajatele antakse võimalus lugu missioone uuesti mängida. Huvitav hetk on üleminek minevikust meie päevitesse ja seejärel tagasi tagasi. Kui meie päevadest saad teada selle perioodi peategelastest - Desmond Miles, kes leidis viisi masina Animus 2 kasutamiseks. 0, et lugeda teavet nende esivanemate kohta ja mine minevikku. Noh, ajaloolise joone peamine kangelane on Ezio Auditor da Firenze. Lisaks on palju tegelasi, kelle seas on ka selliseid legendaarseid nägusid nagu Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelli või Caterina Sforza. Kui olete otsustanud alla laadida AssassinsCreed: Brotherhood, võite minna möödunud sajandite atmosfääri ja teha pearinglast reisi, mis jääb meelde oma erksate seiklustest.

Nii et, ütleme AssassinsCreed: Brotherhood mäng meelitas teie tähelepanu ja sooviksite sellest rohkem teada saada. Kuna see projekt on Assassin's Creedi seeria kolmanda mänguga, siis on mõttekas kaaluda, mida see toode varasemast erineb. Mängu graafik on esialgse versiooni sündmuste jätkamine. Mõned muudatused on kannatanud võitlusesüsteemi. Nüüd on lahingud dünaamilisemad ja agressiivsed rünnakud on tervitatavamad kui lepingute sõlmimise katsed. Võite korraldada oma tapjad üle kogu linna ja tõhusalt vastupanu vaenlaste survele, mille hulgas on tavalisi sõdureid ja ohvitsereid, Dodgersi ja Šveitsi valvureid ning lõhkajaid ja hukkamõistjaid, röövreid, bandeid, hermetikke ja hundi inimesi. Arsenalis on muutusi. Nüüd on AssassinsCreed: varanduse vennaskond on veelgi mitmekesisem. Mängijal on lubatud kasutada kõiki tööriistu, mis aitavad saavutada seatud eesmärke. Teie improviseeritud vahendid muutuvad mürkarmatuuriks, langevarjudeks, kahekordseks peidetud labad, peidetud relvad, arenenud õhusõidukid, statsionaarsed relvad ja palju muud. Olulist rolli mängivad erifunktsioonid. Näiteks võite sisaldada kotka nägemist ja väga kiiresti hinnata lahinguväljal olevat olukorda. AssassinsCreed: Brotherhood video, kui lülitate kotka nägemuse sisse, muutub järgmiselt: ebamõistlikud objektid ühinevad taustal (silmaülekanne puudub enam), vaenlased on punaselt kujutatud, sallid on liitlased, valged asjad ja varjualused on eraldatud valgele ja ülesande eesmärgid on kollane.

Kui täitke üks ülesanne üksteise järel, teenite mängu raha ja arendate. Iga sammuga muutute võimsamaks, paremini varustatud ja seega enesekindlamaks. Muide, on veel üks argument, miks on vaja alla laadida mängu AssassinsCreed: Brotherhood. Valige mängu stiil ja kasutage paremini oma maitse jaoks režiimi, mis on iga kasutaja jaoks õige. Saate mängida üksi või proovida mitut mängurežiimi, mis on sama palju kui kaheksa. See on otsing, keeruline otsing, liit, keeruline liit, mõrv, hunt, eskort, rindkübar. Ühesõnaga ärge igav!

 

Mängi ka