Assassins Creed: Brotherhood

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Mängu Assassin Creed Brazerhud - fantastiline multiplayer mäng Prantsuse firma Ubisoft Montreal töötatud žanr Action-seiklus [_5_ ]. Ajutised aja sündmused - lõpuks XV - alustada XVI sajandil . Toimumiskoht - Itaalia. View - kolmandalt isikult. Complete ülevaadet kulub 15 tundi. On nii ühe mängija ja multiplayer olekutes. Sisuliselt gameplay - täita mitmeid missioone, soojendusega lahing erinevaid arvuti loodud tegelased ja tõeline vastased nägu teistele kasutajatele. Mängud mängitakse kohad vaheline võitlus aadlik assassin th Ezio Auditore da Firenze ja орденом тамплиеров в Риме. Teie oponendid on peamine esindaja lahke Borgia . Storyline areneb ajalises raamistikus. Kasutajad on antud võimalus kordus lugu missioone. Huvitav asi - liigub minevikust kuni tänapäevani, ja siis naasta. Kui nendel päevadel, siis kohtub peategelane selle aja - Desmond Miles, kes leidnud viisi kasutada masinat "tigedus 2. 0 "lugeda infot oma esivanemate ja transporditakse varem. Noh, peategelane on ajalooline sugupuu Ezio Auditore da Firenze . Lisaks sellele on palju märke, mille hulgas on ka sellised legendaarsed arvnäitajaid Leonardo da Vinci Niccolo Machiavelli või Caterina Sforza . Otsustades alla Assassins Creed : Brotherhood , saate sukelduda atmosfääri viimase sajandi ja võtma peadpööritava sõidu meeles pidada, et helge seiklustest.

Nii, mängime Assassins Creed : Brotherhood on äratanud tähelepanu ja soovid rohkem teada seda teavet. Kuna see projekt - see on kolmas mäng seeria The Darkness , oleks mõistlik kaaluda, millised on erinevad selle toote kohta eelmisest. Mängu süžee - jätkamine sündmuste originaalversiooni. Mõned muudatused kannatanud võidelda süsteemi. Nüüd lahing on dünaamilisem ja agressiivsed rünnakud tervitasid rohkem kui katsed sõlmida. Kuna teie poliitika on sageli solvav iseloomu, siis oleks mõistlik teha palkamiseks ja sõdureid. Tema tapjate, saate korraldada ümber linna ja tõhusalt taluma rünnakut vaenlased, kellest mõned on tavalised sõdurid ja ohvitserid, ja Dodgers ja Šveitsi Piirded ja nooled, ja sekkuvatega ja kurjategijate ja bandiitide ja hermeetilised ning hunt inimest. Muutused arsenal. Nüüdsest Assassins Creed : Brotherhood raudrüü mitmekesisem. Mängija on lubatud kasutada kõikvõimalikke vahendeid, et aidata neid eesmärke saavutada. Sinu vahendid käepärast muutub mürk noolemäng, langevarjud, topelt varjatud teraga peidetud relvi, arenenud õhusõiduki statsionaarne relvi ja palju muud. Special funktsioonid on oluline roll. Näiteks saate lubada kotkas visioon ja kiiresti hinnata olukorda lahinguväljal. Assassins Creed : Brotherhood video kui kotkas arvates muutused järgmised: soovimatu objektid tahaplaanile (enam pealtnägija) vaenlased on kujutatud punane, liitlased - sinine, väärtasjad ja peavari on märgistatud valge, ja selleks, et loovutamine - kollane. , Seega on võimalik kergesti avastada peen esemeid ja hinnata taktikaline olukord.

Doing üks töö teise järel, te teenida raha ja arendada mängu. Iga samm, sa saad kõik võimsamad, kõik paremini varustatud ja seega veel kindel. Sa naudid mitmekesisust gameplay. Muide, seal on veel üks põhjus, miks sa peaksid alla laadida mängu Assassins Creed : Brotherhood . Vali stiil mängu ja kasutada seda režiimi, mis on rohkem oma maitse - igaühe õigust. Saad mängida üksi või proovida multiplayer režiimid, mis on sama palju kui kaheksa. See uurimine, Advanced search, Alliance, Advanced Alliance, Murder, küttimine, Escort, Hunt peidetud. Ühesõnaga, ei hakka igav! Liitu nüüd ja vaata ise!

 

Mängi ka