barbarid

Alternatiivsed nimed: barbarid

Strategii - üks populaarsemaid mängude žanrid. Võimalus realiseerida projekti oma arengu ideid väikese virtuaalse mikrokosmos võrgutada palju. Barbarid mäng, täis seiklus. Bright ja dünaamiline, ta lihtsalt ei jäta teid ükskõikseks. Need maad on kauaoodatud liider, ja nüüd lõpuks ilmus silmapiirile teile!

S mis algab tuttav see mäng?

Eto suurepärase brauseri projekti käima hakata, kellega sa ei pea alla laadida ja installida multi-gigabaidise kliendi programmid. Õigus pealehel - registreerimise vorm.

 • Vo teine ​​vaba valdkonnas, salvestada unikaalne parool sisestada oma isiklikud kapis.
 • Poslednyaya line on ette nähtud sisselogimiseks.
 • Esli ei kõik eespool te ei soovi, saate lihtsalt logida mängu kasutades oma kontole Facebook andmeid. Ja neile, kes on kunagi juba pidanud tegelema portaali Plinga. com, ja kõik, mida saab sisse logida mängu kasutades eelnevalt registreeritud andmeid.

  Nachalo mängu protsessa

  Hot barbarite mäng on üsna lihtne ja selge, see algab arusaadavamaks ja põhjalik õppeprotsessi. Niisiis, sa - üllas umbkeelne suur sõdalane, kes arendavad oma maa, et kaitsta neid ja tegelema kõigi kurjade linnaosa. Kas see kõik, mida vaja, et olla koos suur vastutus, sest olete nüüd heaolu elanike väike küla. Mõned hooned oma maa on juba olemas. Heart küla - loss, nii kohtleb teda hirmunud. Pea meeles, et parandada kõigi oma hooned. Seega muutuvad nad tõhusamaks ja saab tuua palju rohkem kasu ja kasumit.

  I ei usu, et saab mängida barbarid ilma armee. Kogu võimas sõdalased ja koolitada neid regulaarselt. Mida rohkem te tegeleda oma armee, seda tugevam ja konkurentsivõimelisem see on, ja seetõttu hullem siis vaata silmis vaenlase, ja nii saab võita sagedamini. Teine oluline ülesanne - maa hooldamise ja arendamise. Regulaarselt vaba territooriumi ilmub rändrahne ning umbrohi. Eemaldage need vastutasuks boonuseid. Ja laiendada oma territooriumi mõju, uurida uusi maid ja hõivata neid, kui võimalik.

  Chtoby sa ei saa igav mängides Barbara süsteem jätkab anna ülesandeid teile. Nendega tutvuda saab vasakul. Lõpuleviimine iga missiooni võimalik saada rahalist tasu ja väärtuslik kogemus punkte edasiseks arenguks. Kõik, mida on vaja arendada, saab osta poest. Tooted on jaotatud mitmesse kategooriasse:

  • resursy;
  • zaschita;
  • ataka;
  • dekor;
  • schit;
  • sokrovische.

  Osnovnye omadused ja ressursside Barbara igra

  Chem enam mängid, seda rohkem on võimalik saavutada arengus. Major mängimine iseloomustavad näitajad iga mängija, on järgmised:

  1. Kristally - valuuta, mille eest saab osta parem kasiinosid.
  2. Rabochie - suur assistendid. Nad on hästi kursis erinevate tööstuslike protsesside.
  3. Derevo - vajalike ressursside ehitus.
  4. Monety - peamine mäng valuuta.

  Staraytes in Barbara Internetis teenida nii palju kogemusi. See aitab pumbata taset ja avatud juurdepääsu uutele ja esemeid.

   

  Mängi ka