Battle Pirates

Alternatiivsed nimed:

Mäng Battle Pirates: romantika tulevikus.

Rääkides piraadid, inimesed jätkuvalt mõelda ühe jalaga, ühe silmaga, koos Liina peas, toru suhu, papagoi õlal ja pudel rummi käes meri hundid. Me unustame, et seal on piraatide ja praegu, aga nad on raske võtta glamuuri, mille me oleme harjunud, kuid tegelikult ei ole midagi muutunud. Need on samad järeleandmatu kurjategijad, innukas kasum iga hinnaga. Nad tapavad, röövida, jätkata, võtab pardale laevu ja inimesi vangistuses lunaraha. Mängi Battle Pirates strateegia žanr on läinud veelgi kaugemale ja pakub tuleviku seisukohast pärast kohutavat katastroofi.

World äärel surma, kuid hing ei ole piraat välja selle kasumit. Nad olid ühinenud vastase fraktsioonide: mässumeelne ja drakoniytsev. Iga püütakse allutada ülejäänud väikesaared – kõik, mis on jäänud maa, põhjustades sõda ei saa kunagi vaibuma.

Teine

oli vesi ei ole nii ohtlik. Iga ala patrullis ja rikkumise eest piiri saab maksta kallist hinda. Mängida Battle Pirates on saanud üks mässuliste ja hakkavad õppima merepraktika.

  • õppe- ja arendada sõjalisi oskusi
  • ehitada, parandada ja kaitsta mere bazu
  • Vybirayte laevade ja suurendada flot
  • Srazhaytes ülejäänud vahendeid ja kehtestada oma gospodstvo

 

 

Ot proosaline idealismi, et ellu jääda.

Sa ei mõista, et nad on karm reaalsus, kui võimalus mängida mängu Battle Pirates muundub eksami ellujäämise lahedam Pidurdada tulevikus.

Mäng kohe saadab teile tagasihoidliku saare Lagunenud baasi. On parem mitte edasi lükata ning alustada taastamistöid. Protsess on kestnud juba pikemat aega ja raske, mis nõuab palju ressursse ja maksab raha. Aga sina ja piraat, et teada, kuidas saada vajalikku.

Mitmed esemed on katki laevatrümme, aga nad lihtsalt ei ole piisavalt täielik alus ja laevastiku operatsioon. Paljud vahendid on ise toota, ja tõrjuma välja vaenlase, kes soovib saada kasu allikas. Pirates elada – piraatlus seaduste tegutseda. Kes on kõige võimsam, ülbe, edasipürgiv ja keeruline, ja võimu haaramise.

ehitada baasi, hoolitseda sisesadam laevadele, kus nad oleksid kaitstud. Korraldada kaitslik tornid, et nende valik hõlmab kogu territooriumi.

Iga hoone saab parandada, ja laevade tugevdada vestid teha kiirpaati varustatud kaasaegsete relvadega. Et arendada, peame õppima tehnoloogia ja toota joonised, mis on enamasti peidetud drakoniytsev laevad.

teenida raha, ostke külalistele, samuti areneva majandusega tootmismaad. Aga see on lihtne rist õrna tasakaalu nägu, ja selle asemel, et saamata jäänud tulu, sest tööd hästi.

 

 

võidelda süsteemi ja mängu omadusi.

ühineda sooviv Pirates Battle Pirates ootab registreerimist. Edasi läheme läbi taset ja jõuda kümnenda saate osaleda kampaaniates erinevad eesmärgid, keerukuse tase ja auhinnad, ja pärast kahekümnenda võimaldab juurdepääsu PVP lahingud.

Battle jagatud kahte liiki:

  • kokkupõrge kahe laevastik keset morya
  • Ataka välismaa saari või kaitse svoih

Zahvatit välisriikide territooriumil iPlayer Battle Pirates ei ole lihtne, sest see on täis kuulipildujate pesadele, mis katavad tule iga meetri tee. Kui rünnak toimus osa vaenlase oma ruumi ajal võitlevad, on selge, kui hästi sa paigutatud tornid ja turrets omal baasi.

 

Mängi ka