bigaamia

Alternatiivsed nimed: BigGeym, BigGame, Big Game

Intellektualnaya strateegia BigGame.

Igra BigGame online strateegia, kus mängija satub suur maailm täis mõistatusi ja uskumatu seiklustest. Sõda on ainult ühe liigi mängus, valik on piisavalt lai, et manööverdada, siis saad liidriks tugevaim armeed, salakaval kaupmees, teenides miljoneid simpletons või piinliku õpetlane, teada korraldused vanu käsikirju ja ladustamiseks teadmisi selles maailmas.

Razrabotchiki väita, et iPlayer BigGame kaasaegne tõlgendus klassikaline strateegia žanr suure intellektuaalse potentsiaali. Et võita on oluline loogika mõtlemine, hästi arenenud strateegia ja taktikalise eelise vaenlase üle, kuid juhuse osa on lahutamatu osa elust, vähimatki viivitust otsus võib tuua võita. Kõik lahingud mängu toimuvad reaalajas, loeb iga sekund.

Imet enda armee ja viia see võidule asi julge ülemad muutunud täielikult sõltuvaks isiklikud eelistused ühe Lords sildi all kuninga juht barbarid, pühkimine kõike oma teel või saada koletis kogumine tiiva all olendid kartmata või südametunnistus.

Puteshestviya virtuaalses maailmas tulvil palju ohte igal sammul ootavad vaenlasi, kuid vapper võib leida uskumatu aardeid, avastada underground turgudel ja laenutus kangelased kellel maagiline teadmisi.

Dlya jalg tee seiklus BigGame registreerimine kohustuslik. Pass ei ole raske, sa pead täitma vormi kaks rida e-posti aadress ja parool. Isegi kiiremini ikoonil ühe sotsiaalsed võrgustikud ja sisestage oma nime all.

Igrovoy protsessi BigGame.

Nachinaya mängida BigGame kasutaja anda väikese ala ehitamiseks peenemad kohad mäng ja koolitus ja funktsioonid menüüst. Ülesannete täitmine võimalused kasvavad. Oma koha, mängijad saavad ehitada kasulik hooned, mis toob palju kasu:

Dom võimaldab kaupmees koguda makse kasuks kuningriiki

  • Akademiya on sõdurite väljaõppega. Just siin, et nad on oskuste mõõga ja vibu,
  • Taverna on alati võimalik kohtuda kuulsa kangelased, juua nendega paar tassi süütaja ja võita enda poolele;
  • Ministerstvo millele väljastatakse kaubandusele ja salvestada kõik vajalikud dokumendid;
  • Publichny maja struktuuri mängijad tappa kaks kärbest ühe hoobiga, vaprad sõdurid pärast pikka marsse peaks lõdvestuda ja nende palk on tagasi riigikassasse.

Privlech oma pool üks sümboleid on pool võitu. Kõik mängus on kuus. Sõltuvalt valitud strateegia, mida saab kasutada erinevaid andeid juhid andekas dirigent ja väga hea kaupleja, teine ​​jumal sõda, kolmas on kohaldada neile, kes valis tee aardekütt, vaid üks tähemärki teab, kus varjul inimese silmade vana haudade ja esemeid.

V BigGame mängida üksi on ohtlik äri. Naabrid selles maailmas ei ole alati sõbralik, mõned tulevad appi rasketel aegadel, samas kui teised ei ole tõrksad kasumit teiste arvelt ja lihtsalt hävitada naabruses kuningriiki. Mäng on multiplayer, kõik on kasulikum sõlmida liit koos teiste mängijate või luua oma saades liider hulgas. Ühenduses aktiivselt kauplemine ja tehingud on tehtud, saab muuta sõjalise ja maagiline tehnoloogia ja kiiremini saada vajalikku litsentsi liitlased võite küsida sõjalist toetust, ja nad tulevad kaitsele, kui vaja.

 

Mängi ka