Chaos Rage

Alternatiivsed nimed: Chaos Rage

Chaos Rage: müütide rajal.

Asgardi poisid paanikas - juba näinud esimesi märke ennustustest Ragnaroki kohta. Kui keegi surnud Veshchunov vlva kutsus, rääkis ta jumalate ja maailma hukka pilti, mis hakkab sukelduma pimedusse, kui saastav hunt Fenrir zaglotnet päike. Jumalad meeleheitel, kutsudes kangelasi ja legendaarse lahingu nende poolel, kuid mäng Battle Kangelased laiendab neid epohhis toimuvat sündmusi värve ja dünaamikat.

Razrabatyvala brauser MMORPG toode BBG stuudio fännidele turn-based strateegia ja Skandinaavia eepiline müüdid. Mänguasjadega jäeti originaal, atraktiivne, kuigi see on tehtud kahemõõtmelises tasapinnas. Sa pead võitlema kõrvuti Odin, Loki, Thor ja teiste jumalatega Asgardile ja tutvustama jumalate maailmale Skuld.

See valimine.

Pered tundub värvikas, tundmatu, fantastiline maailm, kus maagia on loomulik, kohtuda titaanidega, uskumatute koletistega ja tohutu draakoniga, kes aitavad võidul võita. Kui sa mängid mängu Chaos Rage, oled sa kodus jumalate seas.

Esiteks peame otsustama, kes saab teie Issand ja mis see seks on. Kontrollige taotlejate kvaliteeti ja lähege nendega tööle.

  • Kõder töötab paagina - vaenulikult liikudes edasi kartmata, valmis seda rihma purustama. Ta on enesekindel, enesekindel ja metsik, ja paremusetunne annab talle usaldusväärse kaitse, võimas võimu ja tabamust, mis on piisav kiirete ja tõhusate rünnakute jaoks.
  • Assassin eelistab kiiret rünnakut kavalaks, varjamiseks, agilityeks ja täpsuseks.
  • Mag ei ​​kasuta tavalist relva, sest tema arsenalil on piisavalt vihjeid, et hävitada mitmeid vaenlasi, jäädes nende kaugusele. Tal on rohkem võimu ja seda pidevalt täiustatakse.

Sinu Issand areneb, parandades oma oskusi võitluses ja külalistega. Ja kui liitute gildiga, teeb ta ka tööd. Erinevate missioonide elluviimise hõlbustamiseks parandate Issanda kvaliteeti ja saate seda juhtumit paremini näidata. Kuid esimene asi, mis peab läbima mis tahes mängija, see lahingukangelide registreerimine.

Vastik mõõga ja maagiaga.

Odnomu valdkonnas ei seisnud vastu vaenlase armee ja te vajate abiteenistujate, mida on lihtne palgata kõrtsis, pärast analüüsida oma andeid. Nüüd olete valmis väljakutseks, kohtled vaenlasega, liikudes kaardil iPlayer Chaos Rage.

Arrange tähemärki vastavalt oma oskustele. Pange tähele, et palgatud sõdurid kasutavad automaatselt oma oskusi, mitte Issandat, kes saavad oma andekatest valida nendega, mis vastaksid praegusele olukorrale. Kui kangelase tase tõuseb, suureneb ka annetuste hulk, ja kui kogete palju raevu, võite selle loitsu kasutada lohe abiga.

V Chaos Rage Arena on mõeldud ühekordseks ja massimeelelahutuslikeks võitlusteks ning PvP lahinguks, mille järel võitja saab väärtuslikke hüvesid.

 

Mängi ka