Olympusi kokkupõrge

Alternatiivsed nimed: Olympusi kokkupõrge

Ancient legendid on maagiline aura, tuues lugusid paganlike jumalate kohta. Ta sai türanniks ja on aeg teda kukutada.

Pered avada tohutuid võimalusi, kus saate teha Chaosega sõpru, konkureerida Zeusiga, aidata päästa Prometheust, olla Atlantises, külastada kogu iidse kuningriigi hajutatud koopaid.

Valitud kangelane.

  • Rytsar on armor kaitsnud vaenlase rünnakud ja on andnud julguse lubada vaenlane visata esirinnas. Ta jättis mitmeid tapmismeetodeid, kellele mitte kõige tõsisem vastane.
  • Magician excel, tormasid vaenlase kavalat vihje ja tundub võitmatu. On rohkem andeid, samuti võimalus teenida kuni viis aeda Temple of the Gods.

    Poskolku, enne kui saate brauseri strateegia, näeb ette jumalate registreerimise lahingu, mis peaks tulema nime ja salasõna. Kui olete juba määratlenud mänguklassi, võtate ülesandeid täitmata, mida ei ole vaja.

    Kõik kohe leiad ennast ees valikuga, kuidas minna maaväelast maha ja lohutama. Hõbe on peaaegu sinu jalgadel ja see on kerge, kuid kulda antakse kõige raskemate külalistele ja müüakse reaalseteks rahadeks.

    Olümpiastide Clashis toimuvad vaheldumisi vaenlasega ja õnnestumiseks peate mõtlema lahinguvälja tasakaalule, arvestades tema tegelaste ja vaenlase andeid.

 

Mängi ka