Alternatiivsed nimed: Olympusi kokkupõrge

Annakasel legendil on maagiline aura, mis toob kaasa paganlike jumalate lugusid. Ta sai türanniks ja on aeg teda kukutada.

Perite avada tohutuid võimalusi, kus saate kaosega sõpru teha, konkureerida Zeusega, aidata säästa Prometheust, olla Atlantis, külastada kogu iidse kuningriigi hajutatud koobasid. Miski ei takista teid praegu jumalate lahingus, sest mäng esitatakse tasuta.

Kangelase valimine.

  • Rytsar kaitseb relvaga vaenlase rünnakutest ja tal on julgus lubada vaenlasel esirinnas visata. Ta jättis mitu tapmismeetodit, kellele ei olnud kõige tõsisem vastane.
  • Magician paistab silmitsi vaenlase kavalate ilmadega ja tunneb võitmatut. On rohkem andeid, samuti võimalus teenida kuni viis assistenti jumalate templisse. Kui olete juba loendusklassi määranud, on vaja täita ülesandeid, mis pole puuduvad.

    Peaaegu kohe leiad end silmitsi valikuga, kuidas minna maa ja maa alla. Hõbe on praktiliselt teie jalgadele ja kergesti kätte saadav, kuid kõige keerulisemate külaliste jaoks antakse kulda ja müüakse päris raha eest.

    Bitvy on kokkupõrkes Olympusega vaheldumisi vaenlastega ja õnnestumiseks peate mõtlema lahinguvälja tasakaalule, arvestades tema tegelaste ja vaenlase andeid.

 

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid