Crossout

Alternatiivsed nimed: Кроссаут

ootate praeguse disainibüroo, mis ise juhatab. Kujutlege sellise õppetundi avamise potentsiaali! Teie missioon on selge - tulistada ja võita, ellu jääda ruumis, kus inimesi ei jäetud. Ühenda fantaasiaga ja tulla välja ainulaadne varustus, et saada vaenlasest tugevam. Nüüd olete terase iseliikuvate sõdurite liider, kes ei tunne hirmu, liiguvad vaenlasele, ümbritsevad seda ja hävitavad seda.

Võtke hoolt detailide kohta, mis on meelege ja ranged lahingud. Tihedat kontakti ei ole võimalik vältida ja kui armor on varustatud varuteatega"üllatusi", siis on teil kergem vastu pidada ja rünnakut takistada. Teil on vaja autosid erinevate ülesannete jaoks kergemaks ja raskemaks. Mõned teevad kiireid manöövreid ja tutvumist, samal ajal kui suuremad jõud tõmmatakse üles.

Kontakt mängijatega

Ennustatavaid ja ainulaadseid disainilahendusi pakutakse oksjonil teistele mängijatele. Ole loominguline ja julge, nii et teie toode on nõudlik. Esialgu võimsuse tase ei suurene nii palju kui võimalik, kuid kogete kogemusi ja teenimisvõimalusi, saate pumpada, parandada oma iseliikuvat relvi. Varjatud masina ülesandeks on korraldada surmava balleti tõeline esitus, jagades neid, kivide killustikust, seina jääkide labürindid, avatud põllud, happed rabad. Võitlus ise ka näeb välja silmatorkav - metallist põrandalaud, sädemetest sädemeid, maa rännakke.

 

Mängi ka