Tume hinged 3

Alternatiivsed nimed: Dark Souls III, Dark Coles 3

3 mängu Dark Souls: gooti fantaasia.

Jaapani firma Tarkvara hoiab saladust teavet jätkamine teine ​​osa Dark Souls, kulgeb see väikeste kogustena jooksul festivalid, näitused ja intervjuud. Asjaolu, et see sai tuntuks, moodustatud atraktiivne pilt ja fännid ootavad mängu Dark Souls 3 muutub kättesaadavaks. Kui te ei sekku teispoolsuse jõud, vabastada see 24. 03. 2016 Jaapanis ja mujal maailmas võib oodata kuni 12. aprillist Dark Souls 3 alla.

kogudes helbed andmed, on võimalik kehtestada mosaiik muljeid ja fakte.

Hinnavahe mäng toimub optilised kettad ja võime alla laadida Dark Souls 3 ametlik kodulehekülg. Seal on kaks mängu režiimid: ühe mängija ja multiplayer.

kuulujutud, spekulatsioone ja fakte.

Püüdes tuhkru nüansse uute toodete tootja kirjastuse Jaapanis & ndash; Atsuo Esimuru, kippuvad küsimused omadused mänguasjad, kuid ta osavalt kõrvale hoida eripära, kinnitades vaid, et 3 Dark Souls PC ja muudele platvormidele saab olema väga raske pääseda esimestel minutitel. Nii et saada valmis raske lahing valdav pimeduse maailma.

From gameplay trailer näitab, et toode on immutatud müstika koos äratuntav omadused Jaapani mütoloogiat. Iseloomu rändab läbi lagunenud osade Kuningriigi, uurib loss, võitleb koletised. Seda ümbritseb trööstitu seinad, takerdunud juured surnud taimede ja tema pea kohal ripub tume taevas.

Ükskord kangelane oli nõiutud ja nüüd läheb kuningriik Dranglik vabaneda oma teiste maiste laadi. Et tabada salapärast hinge, ta peab võitlema üleloomulike elanike kuningriik, mis tekivad alguses pärast valimist algust klassi ja vahetu kastmist paks asju.

Hero mõelnud, mida nad näevad & ndash; hall kondine elanike palvetada organite Impaled puud ja kivi kujud draakonid. Aga nautida vaatemängu ta sinna mitte kauaks, sest see kiiresti tähelepanu pöörama ja lahing algab.

lugematuid koletised ründavad rüütel ja tema mõõk on kunagi saatis tuppe. Hero rünnata deemonid igasuguseid hell, mässaja armee skeletid, riietatud armor hiiglased, mehaanilised draakonid, maalt kolme peaga hüdra kasvab.

projekti direktor Hidetaka Miyazaki ütles kord, et ta meeldis tutvustada Dragon alguses mängu lugu, et kohtumine temaga oli vältimatu. Kuid vähesed teavad, et selline jube koletis saab tappis manna - klassi mustkunstnik, ja kui seda tehakse, kangelane saab 27.000 hinge, alles alustavad seiklus.

Kerige aurutatud maa, iseloomu peab olema aega tõrjuma rünnakuid ja uurida maailma, mis saab teavet elanike kuningriigi monoloogid ja kirjeldus tulemas üle teemadel. Kuna mingit seost storyline endiste ja uute seeria seal, mängijad saavad lahendada domyslivat nagu oli kuningriigi Dranglik või mis põhjustas surma Lordrana.

Kokkuvõtteks.

Dark Souls 3 saab osta taotluse või ootab ametlikku vabastamist. Arvatavasti esimene versioon ilmub Dark Coles 3 mängukonsoolid ning hiljem vabastati Windows. Kuna me ei lõpeta palju, hoides intriig fännide seas, et see ei ole tegelikult ja tõenäoliselt toode on saadaval üheaegselt kõigis suundades.

 

Mängi ka