Destiny 2

Alternatiivsed nimed: Saatus 2

Tri American ettevõtted (Bungie, High Moon Studios ja asenduskohustuse Visions) püüame teha mängu Destiny 2 on muutunud ideaalne jätkamine esimene osa. Platvorm, mis on saadaval mängu mängida Destiny 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK jaoks Windows

Osnovnaya teema, mis tungib mängimine toote tagasi kaotatud positsioone. See kontseptsioon on üsna ulatuslik ja sisaldab võimsus, relvade omamise, ja nii edasi. d. Arvutite lugude autorid tahavad asetada inimkonna väljasuremise äärel, sundides seda leidma viimase päästevahendi. Sellises olukorras, kui selgub, et võitlus on vägivaldne, julm, kaua. Mis toimub võtab mängija kauges tulevikus, kui tehnoloogia ja liiki jõudnud suur kõrgused, kuid nad on saanud surma põhjus.

Vyzhit iga hinnaga.

Skachat Destiny 2 võib olla sügisel 2017 ja kes on aega ette tellida saavad boonusena veel mängu punkte, sisu, juurdepääsu laiendusi. Aga nüüd igaüks võib saada tuttavaks funktsioone mäng, alustades lugu. Inimesed on kaua õppinud ruumi, lisaks saavad uusi küsimusi kasu. See osutus mitte vähem vaenlasi kui Maal, sealhulgas julmuse kuulus Goul armee. Ta ei ole kunagi kaotanud, kuid võib-olla see on tema nõrkus, sest nad on liiga enesekindel oma võimeid. Red Legion rünnakute ja laastab maailma ja nüüd on see muutunud objektiks viimane linn, kus on veel inimesi. Valvurid valve teda kaotanud ainulaadne volitused, mis võimaldavad neil hoiavad. Nüüd inimesed on kaotanud viimase lootuse kaitse ning sunnitud lahkuma linn, põgenevad.

No on alati julge hinged, kes ei taha, et panna agressor. Nad on valmis tõusta, et koguda nii palju jõudu kui võimalik. Alates Destiny 2 Play. Innustab jääb hajutatud Päikesesüsteemi jõud ühendada need vastu Goul ja tema leegion. Ainult abil kõik ressursid, samuti õpivad töötama koos, siis on see võimalik tagastada oma kodus, ja kõik, mis võeti ära. Selleks, siis on suur valik relvi, ja arendajad võttis arvesse taotlusi mängijatele ja tühistatud kogum juhuslikult omadused. Kui varem võttis päevadel ja nädalatel selle toimivuse parandamiseks, see on nüüd võimalik keskenduda missiooni, teades, et relv sul alla.

Sredi külastab kohti:

  • Nessus planeedi Vex. On võimalik leida tõeline aarded. Selle elanikud tegid oma elupaika maailmas masinad, mis on leitud sees ja pinnal.
  • Io satelliit Jupiteri. Ta on huvitatud nii inimeste ja masinate planeedilt Nessus, ja see peab olema kaitstud invasiooni Legion, kes otsivad uut toiteallikas siin edasiseks vallutused.
  • Titan kaetud veega Saturn. Alates sügavamal siin ja seal tuntavad tõendeid inimrass. Ainult väikesed külad ja isegi ehitamise praam pinnal. Kuid nende all pimedas vee varitseb midagi hirmsat.
  • Gorod viimase inimasustuse Maal. See oli ehitatud võõras, kes toidab teda tema energia ja toimib kaitset vaenlase.

V Destiny 2 nägu"Vanguard"leiad võimas liitlane kes juhib trio Guardians tagada armee seadmed. Nende liider Kade 6, otsustas saada võõras, ja nüüd rändab läbi kõrbe. Liitu teda, siis ootavad ohtlikud seiklused.

 

Mängi ka