Draakoni ring

Alternatiivsed nimed: Draakoni ring

täiuslik mäng Dragon Ring. See pikka aega oli rahu ja jõukus. Inimesed on elanud kõrvuti päkapikud, aidates teineteist ja kaitsta ennast vaenlaste vastu. Kurja pimeduses Issanda nägu puhastati, algas verine sõda. Suur magic on loonud uue rõnga, mille ta pani sellele vana draakoni jõudu. Tema kolmemõõtmelises graafikas, mis kasutaja täielikult maagilises reaalsuses muinasjuttude maailmas.

Dlya proovida võita kurja jõud ja saada legendaarne kangelane mäng Ring Dragon registreerimine on must. Selle läbimiseks võite päris kiiresti.

Funktsioonid Dragon Ring. Kogenud mängijad teavad nende klasside vahelisi erinevusi.

Opredelivshis koos tähemärki ja andes selle nime, saate minna reisi imeliselt ilusasse kohta, mis on kaotatud suur virtuaalses maailmas. Sellel teel kohtub kangelane mitte ainult kasulike ettevõtjatega ja üksildaste sõdalastega, kes võivad kaasreisijatel võtta, vaid ka petlikke vaenlasi, hirmutavaid koletisi ja muid kurja jõude ning norovyaschie tapavad kangelase. Võite valida võitlusi, mis sobivad algajatele võitluses tehisintellektiga kontrollitavate vaenlastega, nii et kogemusi on lihtsam teenida. Pärast treeningut on juba võimalik sõita tõeliste mängijatega ja tulistada välja.

Kazhdy võitis lahingukarva toob kogemusi, mängijad saavad oma karakteri välja õpetada, arendades üht või mitut oskust. Mängul on mitu lahinguvormi, vangikongis Abyss saab kalliskive, igaüks neist vastutab teatud oskuste eest:

  • Ataka;
  • Vozmozhnost kriitiline streik vaenlane;
  • Zdorove;
  • Fizicheskaya kaitse;
  • Magicheskaya kaitse;
  • Immuniitt.

Takim viisil iga märk on unikaalne, erinevad mängijad arendada oma tegelasi ja kasutada riideid, mis parandavad teatud oskusi. Pumped ei saa mitte ainult teie tegelane, vaid ka selle kaasasolevad tegelased, lemmikloomad ja pakitud loomad. Guildi saate luua oma või ühineda olemasolevaga. Gildil on võimalik arendada oskusi, mis pole üksi kättesaadavad.

 

Mängi ka