Elite Ohtlik

Alternatiivsed nimed: Elite Ohtlik
Muidugi saadavad mõned riigid oma laevu Maa orbiidile, uurivad Kuu ja Marsi pinda satelliitide abil, prognoosivad ilmast, naeratades spioonid ja teevad palju muid toiminguid. Kuid see piilub piiksuma võrreldes sellega, mida kosmose simulaator pakub Elite ohtlikuks. Töötas välja oma ettevõtte Frontier Developments, mis andis välja Frontier Developments. See ilmus 2014. aasta talvel ja viimane uuendus oli 2017. aasta kevadel.

Mängude mängimine Elite Dangerous, kogenud mängija märkab eelmiste versioonidega palju ühist. Samal ajal otsustas arendaja mitte siduda mängijaga selliseid tavasid nagu elukutse valimine.

Tärnide kaudu galaktikate sügavustesse

Pärast soovi alla laadida Elite Dangerous realiseeriti, saab uustulnuk laeva ja 1000 rahalisi ühikuid. See on ainuke asi, mida pead oma karjääri alustama:

  • Trade
  • Pyrat
  • Terminals
  • Bounty hunter

Kuid nagu juba mainitud, on ta piraat ja nähes kahjustatud välismaalase laeva, ei ole vaja teda lõpetada ja röövida. Saate aidata taastada oma funktsioone, jagada toitu ja kütust, teenides selle eest toeks.

Avatud maailmas on umbes 400 miljardit. Stellar süsteemid, nii et soo saab seal. Uurides neid, võite leida tohutuid mineraalide hoiuseid ja hakata nende saagiks saama. Võistlejate võistlus on paratamatu. Kuigi suured ruumid, kuid pekstud tee ei ole nii palju ja veelgi rohkem uuritud planeedid, mille jaoks on valmis kari. Kõikidel teie tegevustel on tagajärjed. Näiteks kui teil õnnestub majandusteaduses, saab te ühel päeval monopolisti ja te saate mõjutada välisturgu. Sama kehtib ka poliitikute kohta, kellel on suurem sõjaline võim, ja ta määrab palli.

V Elite Ohtlik saab mängida, valides ühe kolmest režiimist:

  • Mass online;
  • Kooperatiivne mängurühm ühendab väljaspool online-maailma kasutatavat manipuleerimist;
  • Ühes ei ole otsest seost teiste mängijatega. Mida kõrgem on teie staatus, seda rohkem saate oma otsuseid mõjutada. Vastavalt nõuetele ja nõuetele vastates saab mängija vastutasuks väärtuslikke mängusoodustusi.

    V Elite Dangerous, kes ootavad pidevat seiklust ja piiramatu tegevuse valikut. Siin kõik on koht edasimüüjatele, läbilaskevõime, poliitikutele, sõjaväelistele, vabadele palgasõduritele, piraatidele ja muudele kutsealadele. Kaitsta relvi, sest mõnikord tuleb kaitsta ka rahumeelset kaupmeest.

 

Mängi ka