Fable Legends

Alternatiivsed nimed: Fable Legends

mäng Fable Legends põhineb legende ja lugusid.

See ei ole tõsine ootab mängu Fable Legends, pigem lõbusat muinasjuttu elementidega kangelaslik lugu. Kuid nagu soovisid autorid & ndash; paremini tõsise lugu natuke huumorit, kuid mitte laste, lootuses, et projekti žanr action- RPG meelitada igas vanuses.

Kavakohaselt Fable Legends saab alla laadida Üks Xbox ja PC Windows 10. Open beta testimine viiakse läbi kevadel 2016 Ja samal aastal, arendaja ja kirjastaja Studios Lionhead Studios Microsoft ei kavatse vabastada mängu.

Esimene väljaanne ei külluses kohad ja tegelased teevad oma tegevust peamine linn, kuid autorid ei kavatse luua mitmeid järjed, järk-järgult laiendada kaart, osa märke ja muid asju. Nagu režiimid, mängijatele saab valida ühe kasutaja või ühistu. Kuid selleks, et lõpetada valimiste ühe pass, sa ei ole üksi & ndash; Järgmine toimub ettevõtte tegelased, arvuti kontrollitud.

Seni projekti kallal töö käib täie hooga, mängijad püüavad õppida rohkem üksikasju, mida nad valmistuvad arendajad. Iga uudis elavalt arutletud ja levib kiiresti, ja sai teada, et alla Fable Legends võimalik modelleerida vaba -mängimiseks.

saatus kangelane & ndash; Sinu saatust.

sündmused toimuvad tiheasustusega maailma Albion, kus temalt oodatakse seal oli olukord, kus kõikjal kurja takistab kuulsusrikas kangelased rahulikult elada, õnnelikult, nii hea elu lõpuni.

Enne Quartet selgub kõik head poisid & nbsp; üks kaabakas & ndash; juht Goblins ja orkid. Jah, kaabakas, kuid tema kontrolli all palju agressiivsem käsilased ja ta aktiivselt kasutab oma võimu üllas sõdalased nasylaya oma armee takistada teil täita heade kavatsustega.

Lisaks suur roheline freak juht seab püüniste ja manipuleerida ilm, põhjustades erinevaid õnnetusi. Üldiselt igav kangelased kindlasti mitte, ja kui see muutub, peamine kaabakas hoolitseb oma tuju.

 • Scary kaitstud kõige haavatavamate piirkondade arbalester teevad.
 • swordswoman raske maagiline kilp.
 • armas tapja rafineeritud kombeid.
 • ulakas, naljakas Velho võimalik vaevata külmutada kõik, ja teeselda, et ta ei ole seda.

  kus kangelane leiad ennast maailmas, kus maagia, legend ja ajalugu saanud üks. Sa ootad hämmastav külalistele, keerulistele ülesannetele, kummaline kohtumised huvitav tähemärki asustamisega Albion. Sina otsustad rolli & ndash; kaval petis, kartmatu sõdalane, vapper palgasõdurite või tulenevalt ise.

  oma iseloomu väärib paremat, nii et veenduge, et ta ei vaja käigukasti.

  Nende tugevus ja võimsus streik võib järk-järgult suurendada, et anda sellele privileegid möödud missioonide Fable Legends PC.

 • Protsessor: Intel Core i7-860 Quad 2.
 •  

  Mängi ka