Fort Honor

Alternatiivsed nimed: Fort au Honor

Game au ja selle päritolu.

Kui eelvaade uus arvutimäng, alustada argumente, mida žanr on, mõned mootori välja, kes on selle kallal, kes avaldab, ja muid sarnaseid omadusi. Aga vähemalt on teada, kuna ta valmistati autor, ja kui palju aega möödas enne algust tema lööki.

mäng Honor koorunud silmis Jason Vandenberg rohkem kui 10 aastat. Hoog oli kunsti kursused Lääne lahing salvestatud Jason, ja siis hakkas mõtlema, kuidas kanda kontroller elemendid mõõk lööki. Kui mõte tekkis, pakkus ta seda erinevate kirjastajate, kuid pikka aega ei soovinud keegi jama kui ebapopulaarne žanr, viidates puudumisel sihtrühmale. Aga see ei olnud ainus põhjus, miks – tehnoloogia muutma tegevuse liiga realistlik ajal ei eksisteerinud. Ja nii juhtuski, et Jason Vandenberg suutis"sünnitama"au Ainult 12 aastat pärast tema ideed.

heita laps ikkagi osutus mitte ainult elujõuline, kuid ka üllatavalt lõbus. Mänguasi ei ole kellegi jätkumist, kuid täiesti eraldi toode ainulaadne lugu.

E3 2015 väljakuulutamist mängu projekti ühe - kasutaja / multi - user mode žanr hack ja tappa, ning valmistub vabastada tema kirjastaja Ubisoft kevadel 2016 Au on võimalik alla laadida kõige olulisemad platvormid:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

 

 

Gde taga keskajal.

Heavy armor, mõõgad, võimas, ahtri nägu sõdurid, kes on koondunud lahinguväljal on – au, realistlik võitlus mäng kolmandas isikus. On aeg teha saatuslik valik, kes siis saab seda keskaja lugu:

 • The Leegioni – löömata rytsarem
 • The Warborn – vägivaldne vikingom
 • The Chosen – rahulik samuraem

Vas ootab lahinguväljal supelnud meres verd ja tegelevad strateegia, et arendada taktika koos liitlastega vastu vaenlased ja neid rünnata lähedalt ja kaugelt piire. Protsess on nii realistlik, et te tunnete nagu löögijõudu sõltub kaalust relv.

allalaadimiseks au, sa pead ootama üsna vähe, ja sa ei saa minna üheks missiooniks või jagada sõpradega kulgeb.

Trump au arvutis teiste mängude tooteid – emotsionaalsus. Me ei saa öelda, et see on mäng karm mehed, kes tunnevad erilist lähivõitlus pärast tõusu tulivihane adrenaliini veenides, kirg ja teisi keemilisi reaktsioone.

Nagu elu tegelased ei täida reegleid"üks ühele"ja võib rünnata mitu inimest ühes ja sageli. Kujutage ette, et sul tekib rahvahulk, karjumine lahing cry, ja siis hoiab mõõka streikida. Seal tõesti peaks olema kõige kaalukas lehvitab käsi ja mitte ootama, kuni süsteem automaatselt see sinu jaoks. Kuna su vastane on ka tõeline mängija, kes võidab lahingu esimene püüda teiste kogemata ja põhjustada surmaga lõppevaid haava.

 

 

Mängu funktsioonid.

Game au on tekitanud palju müra ja ei saa oodata mängijatele istet võtta monitori minnes sõjalise kampaania, jättes nende naised hoida põranda, kuni nad tagasi kilbiga või kilbi. Ja võita kõik lahingud, mõelda ja tegutseda kiiresti, kasutades olemasolevaid mänguvõimalustele.

 • Pick kolmest fraktsioonidesse sõdalane ratsu, samurai või viking
 • Sistema Art of Battle abi hallata mechom
 • Obdumyvayte sõjalise strategiyu
 • Razvivayte andeid geroev
 • Srazhaytes on ühe mängija kampaania, või õlg õla druzyami
 

Mängi ka