Fortnite

Alternatiivsed nimed: Fortnite

Fortnite Online - tasuta fantastiline strateegia mäng elementidega ellujäämise jälgitav cartoon stiilis. Kombinatsioon oma hirmutav välimus koletisi ja immutamine humoorikad vahepalad - see visiitkaart võrgus meelelahutus. Mäng tegelikult välja originaal. Firma Epic Games kasutatakse koostamise mootor Unreal Engine 4, nii et mängu maailm liigutama ja kiiresti muutumas. Siit leiad hämmastav seiklus. Võite tunda emotsioone sõnulseletamatu sõnu!

Mängijad kolib virtuaalsed ruumid, kus täis koletisi. Neil hetkedel, kui sõidu lahing nendega Fortnite mäng muutub kolmanda isiku shooter. Kontrollida oma iseloomu, kui sisestate soojendusega lahing erinevaid vile olendid, kes tulevad droves. Aga need lahingud siis on võimalus valmistada. Kõik asi on see, et maailm on korraldatud selliselt, lõbusalt, et Teie tegevus sõltub kellaajast. Päeval sa ehitus ja tugevdamine kindlustusi, samuti valmistada erinevate püüniste koletised. Niipea, kui saabub öö kohapeal, sa koletis torm täies jõus. Sel kellaajal on kõige parem olema kindlas kohas ja ei tiir ümber avatud aladel, sest need kohutavad olendid tunnevad end meistrid olukorda ja on valmis liikuma hävitada kõik, kes näitavad hooletus. Fortnite ja hakkas mängima, siis peame püüdma leida neile nõukogu ei värisema niipea kui järgmine päev lõpeb. Halastamatult tule tagasi Ärritav koletisi, ebalevalt tegemise soovitud aktsia relvi. Ärge jätke kurja olendid mingit võimalust!

Kohe pärast Fortnite registreerimine viib teid lahti mäng maailm hakkab arenema. Kuigi õues kerge, kiiresti koguda rohkem vahendeid ja rohkem püstitada oma maja. Peate ehitusmaterjale nagu puit, kivi, tellis. Ehitus on üks kõige olulisemaid aspekte mängu. Seega kogu gameplay siis parandada, mida on võimalik luua. Muutuda katused, pööningud, treppide ja teiste hooneosade. Teine väga oluline aspekt peetakse relvi. Ja see sõltub ka paranemine. Saadaval upgrade olevaid relvi. Siin on näide. Te kasutate lihtsa amb, ja lõpuks ka lisada see uimastada ja enne sa tead seda ja lõhkeained on võimalik paigaldada. Mängi mängu Fortnite - tähendab pidevalt areneb ja muutub tugevamaks. Aga pidage meeles, et testid on ka muutumas üha tõsisemaks.

Mäng hõlmab nii ühe firma ja ühine mängida. Selleks, et tõhusalt tegeleda invasiooni koletised, mängijad sageli luua liite ja klannid. Podyschu ise usaldusväärne kaaslased ja tegutseda koos nendega. Näete, see on veelgi huvitavamaks!

Fortnite tasuta võimaluse annab meeldiva aja veetmise. Ära raiska enam hetkegi ja lusti mängude ühendus. Lase kõik oma lootused teoks!

 

Mängi ka