Fortnite

Alternatiivsed nimed: Fortnite

Fortnite tasuta fantastiline mäng koos ellujäämise ja veeretajaga, joonistatud multimeedia stiilis. Koos nende välimusest hirmutavate koletiste ja online-meelelahutuse visiitkaartide humooriliste hetkede vaheldamisega. Mäng tõesti osutus originaalseks. Ettevõtte Epic mängud kasutasid projekti arendamisel mootorit Unreal Engine 4, nii et mängimaailm oli osutunud mobiilseks ja dünaamiliselt muutuvaks. Siit leiate hämmastavad seiklused. Te võite tunda ekspressiivseid emotsiooni sõnu!

mängijat viiakse virtuaalsetesse ruumidesse, kus on koletisi. Nendel hetkedel, kui võitlete nendega, muutub Fortnite mäng kolmanda isiku veeretajaks. Hallata oma iseloomu, sisenete kuumade võitlustesse erinevate vilelike olenditega, mis tulevad terve rahvahulgaga. Kuid nendel lahingudel on teil võimalus valmistuda. Asi on selles, et maailm on siin korraldatud nii huvitavalt, et teie tegevused sõltuvad kellaajast. Päeva jooksul, mil te osalete kaitsemasinate ehitamisel ja tugevdamisel, valmistada ka erinevaid püüniseid koletistele. Ja niipea kui öö langeb maapinnale, koletised tormavad teid täies jõus. Sellel kellaajal on parem olla turvalises kohas ja mitte mingisugustes avatud aladel tuurida, sest need kohutavad olendid tunnevad olukorra meistrid ja on valmis hävitama kõik, kes on hooletu. Kui hakanud mängima Fortnite't, peaksite püüdma leida neile volitused, et mitte hirmu värisema, niipea, kui järgmisel päeval lõpeb. Hukutavalt tulistada häirivaid koletisi, varem teinud soovitud relva varude. Ära jäta kurjategijaid mingit võimalust!

Kohe pärast Fortnite registreerimist viib teid avatud maailmamajandisse, hakkate kaptenisse. Kuigi see on kerge õues, kogub kiiresti rohkem ressursse ja varsti oma maja ehitada. Te vajate selliseid ehitusmaterjale nagu puit, kivi, telliskivi. Ehitus on mängu üks tähtsamaid aspekte. Seetõttu kogu mängu jooksul parandate seda, mida saate luua. Muudatused kehtivad katustele, pööningule, trepidele ja muudele ehitiste elementidele. Teine väga oluline punkt on relvastus. Ja see ka paraneb. See on saadaval olemasolevate relvade liigid. Anna meile näide. Te kasutate lihtsat arkaalust ja aja jooksul ning lisate sellele elektrilöögi, ja seal näete ja võite selle varustada lõhkeainetega. Fortnite mängimiseks tuleb pidevalt areneda ja tugevneda. Kuid pidage meeles, et testid muutuvad ka tõsisemaks.

Mänguprotsessis on nii üksainus kui ka ühine mäng. Monsteride sissetungi tõhusaks lahendamiseks loovad mängijad sageli liidud ja klannid. Leia oma usaldusväärsed kaaslased ja tegutseda koos nendega. Siin näete, seega on see veelgi huvitavam!

Ärge unustage esialgset režiimi lõikamiseks teiste mängijatega. Sa ei viskata 90-le mängija saarel ja seal peaks olema ainult üks võitja. Sellisel juhul saate:

  • ressursside eraldamiseks;
  • , et leida abivahendeid;
  • buildi tugevdused;
  • tulistada ja hävitada vaenlasi;
  • varjata vaenlased;
  • uurige territooriumi;
  • laguneb üha kitsendavast tsoonist;
  • review!

Fortnite tasuta annab võimaluse veeta aega rõõmuga. Ära kaota veel minut ja liituge hasartmängude kogukonnaga. Las kõik oma lootused tõeks!

 

Mängi ka