Ghost Recon Tom Slantsys: Vildlands

Alternatiivsed nimed: Tom Clancy on Ghost Recon metsikute alade, TCGR metsikusse loodusesse

Igra Tom Clancy on Ghost Recon: metsikusse loodusesse: tõeline sõda.

Kak väidab arendaja Ubisoft Paris, mängu Ghost Recon metsikusse loodusesse on esimene toode sõjaväe suur avatud maailmas. Pärast selle vabastamist on veel teadmata, kuid mõned andmed esitleti E3 Festival. Nii et see tegevus Tom Clancy on Ghost Recon: metsikusse loodusesse alla perroonile:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki võib jagada neljakäpakil ja täitma missiooni, iga meeskond arendab protsessi enda suunas, koordineerides kõneside samme.

V hot spot.

Geymerov ootab maandumine Boliivia ja üks jõuab sihtkohta erineval viisil: auto, mootorratas, helikopter ja isegi hüppas langevarjuga. Loos, Boliivia on saanud peamine alus narkokaubitsejad ja narkootikumide kartelli juhivad kõik Santa Blanca. See on toonud kaasa katastroofilised tagajärjed piirkonna kontrollib allilma ning valitsus üha raskem hoida kontroll. USA paanika, sest ravimid on lössis üle kogu maailma, muutumas tõsiseks ohuks. Selleks, et kõrvaldada maffia baasi ja taastada kord Boliivia saatis eliidi squad"Ghosts".

Gruboy võimu olukorra parandamiseks ei tööta. Meil on vaja läbimõeldud plaani ja võime reguleerida meetmeid olukorra. Just need poisid on seade, mille eesmärk on muuta kaost ja segadust auastmed kuritegeliku sündikaadi ning seejärel lõplikult välja lülitada. Kangelased peavad vastama ohtlike tõsiseid vaenlane, kes ei peatu ees takistused on tekkinud, ja mitte väga piinliku valides karistused, paljastades vaenlase agendid. Seadistamine meeskonda tarnitud keeruline, kuid tal on selja taga kogemusi ja toetada valitsuse.

Geympley ja omadused mängu.

Ozhidaya hetkel alla laadida Ghost Recon metsikusse loodusesse, mängijad olla uudiste ja mis ilmneb ametlikest allikatest, ei saa aga rõõmustada. Mängus on 9 eri piirkondades erinevad tingimused: mäed, jõed, kõrbed ja teised. Lisab realistlik muutus päev ja ilm on muutlik, saab kasutada missiooni käigus, kui päev on lihtsam jälgida ja vaadata õhtul muutub ideaalne varjupaik. Relvad kangelased, liiga, on rohkesti, ja tehnika on võimeline ületama raske osades kleepuv muda minnes liivad. Kuna sündmused arenevad tänapäeva maailmas, vundament reaalne arsenal armee, kuigi on ka funktsioone, nagu drones. Need mehaanilised abilised on märgitud eesmärgid ja vaenlased, samuti tõhus rünnak.

V missioonide Ghost Recon metsikusse loodusesse PC mängijad valida meetod ülesandeid täitvatele: saada lähedal vaenlase märkamata või kasutada rahalisi vahendeid pikamaa ja lähiala rünnakuid. Võite minna, loodame üllatusmomenti ja viia läbi esialgne uurimine ja koguda rohkem andmeid ja seejärel ülesande täitmiseks võite minna uurida maailma ja haarata paar tugipunktide.

V Tom Clancy on Ghost Recon Wild Lands saab suhelda NPC (mässulised, poliitikud ja tavakodanikud), hoone sõbralikke suhteid nendega või saates auaste vaenlased. Ravida on vaja tõsiselt, sest nad suudavad mõjutada oma tulevikuplaanidest. Saanud mängija juhib teil parandada oma kangelane, ja saab võtta alates langenud vaenlased oma relvad ja kasulikke asju.

Podvodya üles taas läbida funktsioone mängu:

  • Bolshoy väljas mir
  • Komandnaya mängu 4 h
  • Vozmozhnost tegutseda ühe kolmandal arvuti naparnikami
  • Polnaya vabaduse deystviy
  • Alternativnye stsenaariumi sobytiy
  • Postoyannoe paranemist navykov
 

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid