Gwent The Witcher kaardimäng

Alternatiivsed nimed: Gwent The Witcher kaardimäng

GVINT: Witcher. Kaardimäng - alates 2015. tuli ühe mängija rollimäng"Vedmak 3: Wild Ohota"tuhanded mängijad läbi imbunud seiklustest karismaatiline witcher Geralt. Paljud funktsioonid nagu sisseehitatud peamine krundi ja kaardimäng, nagu nad ütlevad, mida"mitmeid taotlusi töötajate"oli tugevalt otsustas avaldada eraldi projekti. Nüüd mängu GVINT: Witcher. Kaardimäng oli lõpuks saadaval 2017 ja areneb edasi. Saadaval platvormid:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Bitvy ei lõpe.

Esli GVINT mängida mängu: Witcher. Kaardimäng, on selge, et see meenutab eelistus või silda. Mäng on vähendatud osalejatele, ja seal võib olla 2 2, suurepärane kombinatsioon kaardid kogutud sümboliseerib armee, mis võitleb selles valdkonnas. Seal on esiotsa sõdalased, archers ja kauge piire. Kuigi mängustiil ei ole muutunud palju, palju parem disain pilte.

Est viis fraktsioonide, millest igaüks erineb oma iseloomu:

  • Nilfgaard purustamisviiside vaenlase plaanid minna ükskõik trikke hulka diplomaatia režiimis ainult kehtestada oma tingimused. Vahepeal oma spioonid tungida vaenlase tagalas, leides kombinatsiooni kaardid.
  • Chudovischa jube olendid, valmis sööma, isegi sugulased, kui see suurendab nende tugevust.
  • Skoya taels vilgas, nagu ambushes ja geriljad. Mängitud alaspidi kaardid avatakse alles pärast sulgemise lõksu.
  • Skellige surma näha eriline au, julgust ja tugevust. Mõnikord on need tahtlikult saadetakse heakskiidu oma sõdurid, teades, et pärast kutsutakse tagasi, nad muutuvad veelgi tugevamaks.
  • Severnye Kingdom hoida kõike kontrolli all. Kaarti peaks saama kuld, nad on haavamatu vaenlase ilm.

Chtoby ehitada tugev teki, on vaja valida 30 kaardid, pöörates tähelepanu nende omadused ja millest nad fraktsiooni.

Uzhe saab nüüd alla laadida GVINT: Witcher. Kaardimäng tasuta ja liituda auastmed entusiastlik mängijad. Käe sulle antakse 10 kaardid, ja täiesti juhuslikult. Enne lahingut algab, kolm sai kaarte saab vahetada. Lisaks erinevaid sõdurite armee, seal on ka liider, mis on eraldatud oma ülejäänud erilisi andeid. On ka kaarte, mis võivad olla keskkonnale tugevdab või nõrgendab vastupidist. Oskuslikult neid teha täiuslik kombinatsioon, mis võib tungida tahes kaitse vaenlase. Osaleja peab läbima kolm vooru, ja pärast iga võitja selgus pärast punktisüsteem kogutud kaarte. Teises voorus, saad veel kaks kaarti ja kolmas ainult üks, nii et see peaks olema hea mõelda, kuidas kõige paremini rakendada neid.

Esli uuesti naasta võrdlev iseloomustus Gvinta Wild Hunt ja selles mängus, siis märkate, et seal olid täiendavate üksuste kvaliteedi ja ka muutunud omadusi fraktsioonid ja juhid. Koos tavaliselt kaardid täiendavad ja mitte üksnes märki, kuid ka nende nähtuste eest. Näiteks abiga epideemiate saadaval hävitada nõrgim vaenlased.

V GVINT: Witcher. Kaardimäng saab mängida tegelikele mängijatele ja minna turniiri võidelda reastatud mängu. Viimasel juhul saad kuulsust ja pealkirjad muidugi igaks juhuks, kui sa näitad hea tulemus.

GVINT: Witcher. Kaardimäng on õnnistatud põhijooneks hasartmängude lõbus võimalus korraldada vastased püüniste bluff ja tegutseda salakaval.

 

Mängi ka