Hellblade: Senua ohvri

Alternatiivsed nimed: Hellblade: Senua ohvri

psühholoogiline mäng Hellblade.

Game Hellblade kuulub arendaja Ninja teooria autorsusse, kes võttis ka väljaandja rolli, mitte usaldades seda tundlikku teatist kellelegi. Ja mängutoote ise ei olnud terve stuudio töö, vaid ainult väike meeskond, mis kogus vaid 15 inimest.

See meeskonna mänguasja, mis esimesena sellises ulatuslikus töös läks, on mingi katse. Nagu alati juhtub, on esimene laps tema lemmik lemmik, hellitada, püüdke ette näha mis tahes kummitusi. Samamoodi lähtus see idee sel juhul tõsiste kavatsustega anda üheaegselt midagi suurt, suurt ja uimastamist. Autorid tunnistavad, et nad on süvenenud igasuguste psühholoogiliste häirete uurimisse, segades neid okultisse. Igal inimesel on oma väikesed deemonid (kuigi mõned ei ole nii väikesed). Nii et iseloomu psühholoogiline pettumus tundus olevat loomulik, palusid nad konsulteerida neurobioloogia spetsialiseerunud professor Paul Fletcheriga. See puudutab hetki, mil nad kuulsid hääli peas. Kangelasliku koopia moodustamiseks otsustasid autorid mitte tegelike valikuid muuta, nii et kõik näis olevat realistlikum.

V oma enda koletise jälitamine.

Pärast pikka ja raske tööd Seuna sündis, muutudes nagu ta näeb mängija, hakates mängima mäng Hellblade. Ta on kinni ideest jõuda põrgu põhja poole, et leida vastused küsimustele, mis teda piinavad. Põletik aju tekitab maailmale tundmatuid deeme, kellega ta peab võitlema. Tegelikult on see lihtsalt alatundest põhjustatud hallutsinatsioon, mõttetus ja kohutavad illusioonid. Näiteks võidureissüsteemi loomisel kutsuti naist kutsikatele Chloe Bruce'ile, kes oli Daisy Ridley'i läbimõeldud ajal Star Warsi filmimisel"Awakening Force"sektsioonis.

. Ta mängis Hellblade peamist rolli Melina Jurgensis, kuid tegelikult ei ole ta näitleja ja võttis osa videomontaažist mõnes teises projektis. Kuid meeskond mõistis, et Melina jõudis kiiresti rolli ja käib hästi, ja kutsus seetõttu teda jätkama pildi lõppu.

Kuigi tüdruk nõustus, oli ta esialgu üllatavalt piinlik ja mõnikord isegi palus oma kolleegidel tuledest välja lülitada või välja lülitada, kui ta pidi tegema liiga emotsionaalseid stseene. Kuid enda ja treeningu läbiviimine jõudis järk-järgult temasse usaldust, ja häbelikkus ei olnud nii palju väljendunud.

 

Mängi ka