Alternatiivsed nimed: Kuidas jääda ellu 2 Howe 2 Survayv

Kuidas jääda ellu Game 2 Soovitatav ellujäämise nimel.

lahkus mängu alguses juurdepääs Kuidas jääda ellu 2 žanrite seiklus rollimäng tegevus. Fännid zombi apokalüpsis Kuidas ellu 2 saab alla laadida 29. 10. 2015 platvormid:

 • PlayStation 3 ja 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Pochemu inimesi juhitakse horror? Võib-olla nad ei olnud showmanship ja elamused elu, et nad otsivad viis äratada emotsioone abiga arvutimänge. Isegi filmi ei saa võrrelda mängu projekte, sest see jätab publiku vaatlejana, lihtne, samas teemadel mänguasjad inimene suudab mõjutada olukorda parandada oma kangelane ja leotage ohtlik seiklus, et saavutada eesmärk.

 

 

Ellujäänud hulgast zombisid.

Paljud tunnevad eellugu esimese osa lõbus, ja nüüd saab alla laadida Kuidas ellu 2. Olukord viiruse zombisid Los Riskosne mõne aasta pärast, mitte ainult ei paranenud ning hoogustunud. Kui esimesel teadlased arvasid, et toime tulla viirused piisavalt kiiresti, kui isoleeritud, kuid nüüd on selge, et algav globaalne pandeemia.

Keegi üritab ellu jääda oma, samal ajal kui teised kogunevad rühmad. Nakatunud kohutav nakkus muutub järjest raskemaks iga päev, et ellu jääda lagunevate, mädanenud maailmas, kuid soovivad ehitada isegi kaudsed väljanägemine stabiilsust ja jõukust. Peaasi on mitte kaotada lootust, ja võib-olla ühel päeval, kui on võimalik leida valemi, mis viirust tapab zombisid.

aeg, kus saab minna Louisiana, kuid võite oodata ainult ise. Selles kuradima aeg pead olema kuradi õnnelik, targad ja kavalad leida ohutu koht ehitamiseks laagris. Unustage kooli skaudid. Poiste loodusteadlaste ei sobi mehed, kes üritavad korraldada rohkem või vähem mugav, mitte ainult oma elu, vaid ka püüab kaitsta sõbrad.

toitu otsima, vesi ja peavari, samuti suhelda erinevate inimestega, püüdes mõista nende motiive ja püüdlusi. Mitte kõik sõbrad on elus, pärast rüüstamine ja banditismi õitses kunagi, ja nüüd on"juriidilised"staatust. Mida muudab kohtumine karismaatiline võõras, kes lubas toetust ja abi? Kui me usaldame teda? Peame püüdma, sest see on kindlasti parem kui zombie.

 

 

omadused.

Kuidas ellu 2 PC võimaldab teil laiendada oma baasi, tuues selle 16 inimest ja neli samal ajal saab teha teatud toiminguid. Vastuvõtmise käigus teatud aegadel saab sisse või välja suumida asukoha, et näha paremaid tulemusi.

Iga märk toob arendada oma osa laagris, tee tööd, tugevdades ehitus, kaevandamine sätteid, tööriistade, relvade ja armor. Võite luua oma märki ja siis neid koolitada kohaneda rasketes tingimustes elu. Kaardid loodud juhuslikult ja kangelased uurida ala avada slummides New Orleans.

korja esemed, mida võib olla kasulik, et tugevdada ja parandada laagri kangelane. Sa pead ehitama lõksu ehitada ja tugevdada barrikaadidel, töötubades kapten oskusi, külalistele ja osaleda haarangud, kuid muutus päeval ilmastikutingimused anda 2 Kuidas jääda ellu realistlikum.

tegema kõik selleks, et parandada elu atmosfääris pandeemia. Olge valmis zombie rünnaku igal ajal, katavad üksteist selja ja siis jäävad puutumata.

süsteemi miinimumnõuded

 • OS: 64bit / Windows 7
 • Mälu: 4 GB OZU
 • Protsessor: Intel i3 3GHz
 • Video: DirectX 11 compatible
 • Mesto kettaruumi: 8 Gb
 • Zvukovaya Card: DirectX 11 compatible
 • DirectX 11