Impeeriumide mäng

Alternatiivsed nimed: Impeeriumide mäng

Games Empire'i mäng: võitlus võimu.

Middle Ages koos kõikide atribuutidega esindab Empiresi mängu. Pöördele orienteeritud strateegia fännid langevad rüütlite atmosfääri, sõjaväeliste kampaaniate ja kuninga austuse ekspluateerimiseks.

. Kolm võimu varasemad aastad näevad üksteist vaenlastena, teravad oma mõõgad ja unustavad kohalike kuningate kukutamise, et juhtida oma maa all olevat kombineeritud maad, et ühineda need neutraalsetena. Kannatused olid seotud:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno ise kuningad ei tahtnud ohtu võidelda ja kasutada Lordid, kes esindab nende huve. Vali endale kena pidu, mis tugineb linnale, värbab armee ja toob ellu oma isanda soovi. Tutvuge mängu nüanssidega, et kasutada ära kõik mänguasjade omadused ja pakkuda palju teile tunde.

palgata, ehitada ja arendada.

Eesmärk on selge - peate maad uurima ja neid iseseisvalt kinni siduma. Kuid see on õige ja võidelda oma konkurentidega ja võita see, kes on piisavalt nutikas, energiline, vapper ja vilgas. Seda on võimalik saavutada pidevalt kampaaniates, kus kokkupõrge vaenlase jõududega toimub kindlasti.

Saate mängida Empiresi mängu, kus töötab kuni viis rüütlit, ja igaüks saab oma meeskonna. Täitmisega külalistele on suurepärane võimalus kapteni ja armee omaduste parandamiseks. Ärge unustage parandada linna struktuuri: saeveski, miinid, karjäärid jms pakuvad sõjavarustuse tootmiseks vajalikku materjali. Linna rikkus on otseselt seotud rüütlite eduga, seega on teie huvi koguda raha ja ressursse.

V keskajal oli suur usk jumalikku jõudu, ja te peate neile viitama kui toidule või kullale juurde pandud rahakotid. Kuid loota ainult see pole seda väärt.

Kõik eesmärk eesmärgi saavutamiseks.

võistlusest ei saa öelda, et see on väga tähelepanuväärne. Võistlejad lähevad avatud valdkondades kokku pea. Iga üksus on üks rüütlitest. Vahepeal vahetasid vaenlased rünnakuid ja sõjavägi tappis. Kui see laguneb täiesti oma kohale, jõuab uus ratsu. See tase peaks toetama ja proovima parandada, et võita kõik võistlused.

avage uks põnevale gameplay'ile Game Empires'i registreerimisele ja siis oma kätes - kui teil on võimeline täitma oma kuninga unistust maa ühendamiseks ja juhtimiseks.

õppetöö mänguvõimalusi, korraldage üksused õiges järjekorras, et säilitada linna tulu kõrgel tasemel, parandada oma sõdureid, paremaid esemeid, osta seadmeid ja nautida teid võitluses edukalt.

Empires iPlayeri

usaldusväärne liitlane toetab ohuhetkel ja seda kõrgem on teie staatus, seda tõenäolisemalt aitate oma jalgade kõikvõimalikke andeid, sealhulgas jääde juhtimist, tuletõrjesõnu, häirivat maagiat.

Mängija

läbib kaardil märgitud suure territooriumi. Avastage oma luid ja riba vaenlast, mis asuvad vabal lippudel ja deklareerivad osa Ühendkuningriigist. Teil on huvitav töö ja teed ei tundu igavaks. Karm, aga selline imeline maailm ootab oma valitsejat, kes on valmis demonstreerima komandöri jõudu, tarkust, hooldust, visiooni ja annet.

 

Mängi ka