Empire Online

Alternatiivsed nimed: Empire Online

Empire Online külast võimu. & nbsp;

mõiste strateegia on töötada süsteem meetmed, et saavutada globaalset eesmärki kasutada olemasolevaid ressursse. Veebipõhine mäng Empire strateegia on kättesaadav miljoneid mängijaid online. Eripäraks on see projekt, et kogu tegevus toimub reaalajas ja kasutajate projektis on rohkem kui 30 miljonit eurot.

Alustades mängida Imperia Online, kasutaja ei ole keeruline registreerimise vorm, mis koosneb ainult kolmest valdkonnast - nimi, salasõna ja e-posti aadress. Pärast seda protseduuri, minut mängija võõrandatakse aega keskajal, saab maatükki mõne maja. Koolitus lõpeb piisavalt kiiresti ja kasutaja ei jää mõtlema ja kuidas luua edukas strateegia, mis muudaks väike küla suureks ja võimsaks impeeriumi suur. Ressursid hoone võimas impeerium projektis ainult neli nime & ndash; kuld, kivi, puit ja raud. Kasutades mõistus ja ressursid, mängija läheb pikk tee.

arendada ja valitseda. & nbsp;

viisid arengut oma impeeriumi mängus on erinevad, mängijad ise määrata oma edu stsenaarium, aga kui sa ei arene samal ajal kõiki suundi, eelarvamusi ühes või teises suunas mõjutab kindlasti elukvaliteeti kodanikele. Ülesanded projekti ehitatud nii, et säilitada kesktee.

mäng Empire Online annab teile võimaluse arendada ainult neljas tegevusvaldkonnas:

  • sõjalise poliitika & ndash; luua võimas armee võimalik ehitamisel erilist hooned, arengu teadusliku aluse uurimiseks uut tüüpi relvi. Tugev sõjavägi võimaldab mängijal pikendada territooriumil, mis ühendab provintsi pealinnas riigi ja moodustama kolooniaid
  • majanduskasvu & ndash; saavutada ressursside hankimine ja kättesaadavus rajatised. Mida rohkem inimesi on virtuaalne riik, seda suurem on tööjõu ja seda suurem on võime koguda makse. Teist tüüpi sissetulek on kaubanduses. Võite teiste mängijatega kaubelda.
  • diplomaatia ja liitlaste & ndash; naabrid ja sõbrad mängu ei vaja mitte ainult ehitada kaubandussuhteid ja võimalusi ning sõjalistest liitudest. Liitumine olemasoleva liit või luua oma mängija ja isegi kaasa üldise riigikassa, kuid sõpradelt saadud tehnoloogia, sõjalist abi, või lihtsalt raha laenata.
  • Cultural Development & ndash; teil on vaja ehitada ilus linn, kus kultuurilised vaatamisväärsused, see näitab tugevat majandust. Mängija ei ole tingimata sõjaliste vahenditega saab laiendada oma territooriumi teiste projektis osalejad võivad soovi liituda tugeva impeeriumi ilma võitlevad.

suured inimesed Empire Hetkel on veel üks omadus, see on dünastia valitsejad, kes ei teeni oma kogemusi. Iga keiser on oma võimeid ja tugevaid külgi igal alal. Tähelepanuväärne on, et need tegelased elavad reaalses elus, nad on sündinud, kasvada, kasvada vana ja sured. Iga suure inimese talent midagi, näiteks võib see suurendada vägede arvu.

eelnõus Empire Online saab mängida lõputult, mäng jookseb aeglaselt, kuid kasutaja ei väsi pikad, nii kaua, kui üks ülesanne, võid teha muid. Mängijad projektis saavad omavahel suhelda, arutada ühiseid strateegiaid, plaane ja võimalusi arenguks.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata graafika ja heli. Suurepärane jälgida pilti ja harmooniline helikujundus on rahuldada ka kõige nõudlikuma mängijatele.