Alternatiivsed nimed:

Võib öelda, et mäng"Life is Feudal"on paljudel juhtudel sarnane teiste klientide mitme mänguga toodetele, kuid sellel on siiski oma unikaalsed erijooned. Üks neist on see, et mängimist saab jätkata lõputult, paljude aastate jooksul arendada oma värvi või eraldi talu. Keskaja teema valikut võib nimetada edukaks. See periood on eriti meelitanud inimesi, kellel on keeruline eluviis.

feodalismi reaalsus.

Mängu mängimine Life is Feudal, ootate tõenäoliselt mõningaid selle klassi privileege. Viimasel ajal saavutasid nad oma tööga head. Tahan süüa? Osalemine põllumajanduses. Ja kõik tööd on läbi viidud minutia kaevandamine kive maapinnast, kündmine, külv seemned, jootmise ja kahjuritõrje, saagikoristus. Siis tuleks seda töödelda, eemaldades õlgedest ja jahvatades jahu. Viimane etapp on leiba küpsetamine. Selle tulemusena on teil vaja hakata malm ja pagaritöökoda. Ärge unustage tööriistu maapinnal töötamiseks. Lõppude lõpuks on vaja adhti ja hobused aitavad kiirendada kohapeal tööd. See toob kaasa veiste tõuaretus ja sepikoda ehitamise vajalikkusele vajalike tööriistade ja sõdade loomisel.

Maja ehitus toimub sarnase süsteemi abil. Te olete relvastatud kirvega, mine lähimasse metsavööst ja lõigake puud, kuni puu on maja või muu struktuuri ehitamiseks piisav. Maagi või kivisüsi? Kas soovite tabeli menüüd mitmekesistada? See viib ideele, et on aeg mõelda majanduse laiendamisele. Ehitage looma varjupaika, külvite rohkem põllukultuure, ehitage täiendavaid tootmishooneid. Nagu näete, vajavad kõik hoolikamad tööd. Seega, et tellida vajalik arv plaate poes ja seejärel aktiveerida automaatne funktsioon ei tööta. Kõikjal, kus vajate oma otsest osalemist, on see kogu mängukogemus.

 • Enter guild

rohkem võimalusi

Alustamiseks peate alla laadima Life is Feudal ja uurima mänguvälja võimalusi.

Valige oma enda tegevuse stsenaarium, et keskenduda isiklike asjade parandamisele või asunduste korraldamisele oma juhtimisel.

 • Extend ressursid
 • Tööriistade ja relvade tootmine
 • Assimilate erinevaid oskusi
 • õppes sõjaväeasjades
 • kaitse oma domeeni
 • Laienda territooriumi
 • Otsi uusi piirkondi
 • Võite luua ehitisi
 • Selles protsessis, kui oled elus feudaalne mängida, võite juhtida talu ja kui see muutub igavuks piiratud ruumis, siis liituge gildiga ja teie elu muutub märkimisväärselt. Jah, see on teatud risk, kuid see muutub palju huvitavamaks.

  Mängul"Life is Feudal"saate luua oma meeskonnad relvastatud võitluskunstideks naabritega või ühineda teistega, et kampaaniates oma osa maast või muust kasumist saada.

   

  Mängi ka