Elu on kummaline,: Enne tormi

Alternatiivsed nimed: Life - kummaline asi: Enne tormi

New mäng Elu on kummaline: enne tormi.

  Andmed maatüki metamorfoosi kohta. "See tähendab, et autorid saadavad meile kolm aastat enne põhiloo algust. Sel ajal oli Chloe Price kohtunud ja siis sõitis Rachel Amberiga.

 

Mängu mängimine Elu on kummaline: enne tormi viib teid keeruliste tegelaste mullivann. Tüdrukute teismelistele on alati raske kasvada ja nad arvavad, et kõik on liiga keeruline, ebaselge ja vastuoluline. Nad otsivad abi sõpradelt ja ainult neil õnnestub iga päev reaalsuseks saada, mis neile on kadunud.

 

Kui Rachel ootamatult avastas, et tema perekond oli pikka aega olnud kohutav saladus, muutis ta oma elu radikaalselt ümber. Rasked mõtted, saatuse löögid, erineva plaani mured võivad õõnestada usku kõigi inimeste heaolusse ja inimlikkusesse. Eriti raske on neid noortega kokku puutuda. Ainult sõprus Chloega aitab tüdrukul olukorraga toime tulla, ehkki tal oli end pidada mitmeid tragöödiaid, nagu tema isa surm, tema parim sõber ja paljud muud sündmused. Kõik see ei saa olla ühes hinges ja see ei purune. Selleks on olemas sõbrannad, et toetada üksteist nii palju kui võimalik, asendades samal ajal habras, kuid usaldusväärse õlaga.

 

Laadi laadimine on imelik: enne tormi on saadaval alates septembrist 2017. Nagu projekti autorid ütlesid, mõjutab see mäng meie kõigi sotsiaalseid aspekte. On surma, kaotuse ja kannatuste hetki, kuid negatiivset kompenseerib siirast sõpruse, armastuse ja kiindumuse ilmingud. Mängimäng põhineb eredatel emotsioonidel ja seetõttu ei jäta ükskõikseks. Chloe on meie ees üsna terav ja kindel tüdruk.

V Elu on kummaline: enne tormi on boonusmängude episood"Hüvasti". Selles on viimasel ajal mängijatel lubatud tegutseda kangelanna Max Caulfield nimel.

 

Mängi ka