Inglite Liiga 2

Alternatiivsed nimed: Inglite Liiga 2

Game League of Angels 2: kolmemõõtmeline ilu.

Esli, sa oled fännakute lugude esimese osa austaja, mängib mäng"Inglite Liiga 2"uusi täiustusi:

 • Trehmernaya graafika, uskumatu dünaamika ja muljetavaldavad eriefektid.
 • Üle 50 tähemärki oli uute märkide seas, kus olete kindel, et olete vanade sõpradega kohanud.
 • Teie strateegia väljatöötamine ja taktika rakendamine muutus uute funktsioonidega veelgi huvitavamaks.
 • Veel rohkem vanglat, kus asuvad draakonid, deemonlikud olendid, hiiglased ja muud koletised.
 • bändidel osalemine lahingutes, nende pumpamine ja võime korraldada oma liigasid.

  Ka ootab kokkupõrget kurjaga, kuid kogemus, maagia, relvad ja raev, et aidata võita kõik vaenlased ja võidelda peamise bossiga. Ta sai veelgi hullemaks, üha rohkem ja võib ainult võita koos.

  Eelise rahu inglite seas ei kesta igavesti. Taas tagastas vanad erimeelsused, mässulised kauaaegsed kurjad ärganud deemonid allmaailm. Armsad inglid: Athena, Moira ja Fortuna asutasid oma iseseisva kuningriigi algatatud liidu, tsitadelli ja surematuslike jumalate kuningriigi.

  Kui keegi ei tea, millal saab olema rahu, kuid siiski lootust, et see asi täidaks. Vahepeal on vaja koguda iidse artefakti tükki, kuid selleks on vaja uut inglite liigitust.

  Esimene oluline samm on kontrollida Inglite Liiga 2. Järgmine on kena valik oma inglilt unikaalsete funktsioonidega. Saate neid järk-järgult arendada ja parandada, tuues uusi funktsioone, olemasolevaid hoonet. Selleks järgige juhiseid, mis mõjutavad kogemusi. Järk-järgult muutub see nii tugevaks, et suudab tegeleda tõeliselt ohtlike vastastega.

  Hotya kogu selle maailma inglite elanikkond kuulub erinevatesse fraktsioonidesse, see ei takista neil liituda parimate tulemuste eest. Koos võite uurida kaudseid koobasid, mida elavad kohutavad olendid, hävitada ja teenida hästi teenitud auhinda. Pärast seda, kui viieteistkümnes tase on saadaval prestiižsele vanglale, millel on eriti väärtuslikud esemed ja aarded.

  Battle ja seadmed.

  Võid mängida Angels 2, millel on võimalus külastada PVP Arena, et shlestnutsya vastase duelis. Kui te ihaldate põnevust ja nägemist, alustades gruppide vahel tohutu kokkutõmbumist ja jõudmaks 20. tasemele, on teil õigus luua oma gildid ja korraldada massihävituslased vanglates.

  Dlya edukas läbisõit missioone vajavad head varustus, mis on jagatud 4. liiki:

  • Epichnoe
  • Legendarnoe
  • Neobychnoe
  • Redkoe

  Uluchshat see võib olla loomulikult või kiirendada protsessi, kasutades ära mängu raha.

  Inglise Liiga kangelase povisit Level 2 iPlayer aitab ka tiibadele kinnitatud ehteid, tarvikuid ja rõivaid ning uhiuus. Enne kangelase teise kostüümi eristamist uurige kõiki oma võimalusi. Pange tähele, et tellimused jagunevad meeste ja naiste vahel.

  Popadaya maagiaga täismaailmas, võite oodata üllatusi, kas siis pole imestust, mis toimub? Nagu üks inglitest, muutub see ligipääsetavamaks ja on oluline õppida, kuidas ärakasutatud kingituse ära kasutada. Sinu ingel on piisavalt tugev ja võimeline, kuid gildis muutub see veelgi võimsamaks. Kas soovite ettevõtet lahkuda, saate seda alati teha.

 

Mängi ka