mass Effect

Alternatiivsed nimed: mass Effect

Mass Effect - mäng, mis oli määratud edu. See on valmistatud parimaid traditsioone fantastikažanrist. Vaatamata mõningaid sarnasusi KOTOR, et projekt on väga populaarne. Lisaks arendajad meisterlikult varjatud plagieerimise alusel uue suure mootoriga. Graafika mängus on suurepärane, lahingud ja tulistamine on realistlik, kõik põhielemendid žanr on olemas tervikuna ühes sõnas, mängijatele kurdavad ükskõik mida. Ahead kohtub peategelane, mis on lisatud paar kaaslased reisida kogu avarusi Inter ruumi. Käsutuses oma iseloomu Starship mod nimega Normandia.

V Mass Effect PC pead kohtuda tuttav dilemmasid kangelane on vaja valida, mis hea või paha, küljelt küljele. On Inter konverentside otsustada saatust kogu planeetide ja galaktikate. Jah, liiga tõsiselt, ja miks sa mõtled?

Chtoby ajalugu oma kangelased on alanud, siis tuleb kõigepealt, Mass Effect alla. Sest see on piisavalt leida distributsioonid mängu üks kõige populaarsem torrentid. Lisaks on kõik pöialt - kõigepealt vali identiteet oma iseloomu, teeb oma unikaalse elulugu ja ohutult minna reisile. Sõltuvalt sellest, millist tüüpi elulugu soovite valida muudab mängu dialoogide, samuti töökohtade arvu. Mass Effect tähemärki võivad kuuluda erinevatesse klassidesse.

  • Psionik
  • Soldat
  • Tehnik

Krome valik on mitu segatud klassi. Editor iseloomu viib teid pool tundi vähemalt, kuid see on mõeldud nii tõhusalt, et oma aega läheb märkamata.

V Mass Effect missiooni ilmuvad välja kuhugi. Arendajad on suutnud teha projekti intrigeeriv kui tundub, et peaaegu kõigil on siduda koos geymerstva krundi üha sellise kiirusega, et mäng ei pruugi silmade pisar. Lihtsalt ei saa vaikida asjaolu, et lõpuks olete tõelise Hollywoodi action film on terav, mitte vähem. Noh, üldiselt, saate aru, et teil on vaja laadida mängu, siis ei saa ka jätta seda, kas pole?

V Mass Effect relvade kangelased moodsaim ja võimas. Nii palju on üsna lihtne välismaalase vaenlased. Aga ärge lõõgastuda liiga kiiresti, proovige alustada läbida paar missioone. Tegelased on võimalik kasutada kõiki tehnilisi eeliseid tsivilisatsiooni, mis oluliselt mitmekesistada mängu ja muuta seda dünaamilisemaks. Vahel lahinguid saab anda korraldusi oma liitlasi, vaid ka esindada siht. Tõsi on kõige olulisemad on ainult siis, kui silmitsi tõelise ema ülemused, mis avab teile kõrgematel raskusastmetega.

Nu, mis ei ole veel valmis, et täiendada oma kollektsiooni lemmikmängud uue näiteks? Selguse huvides soovitame tutvuda koorima esitlus Mass Effect videotreilerit, mis kirjeldab üksikasjalikult kõiki eeliseid projekti.

 

Mängi ka