Massiefekt

Alternatiivsed nimed: Massiefekt

Mass Effect - mäng, mis oli edukaks määratud. See on tehtud fantaasiažanri parimates traditsioonides. Vaatamata mõningatele sarnasustele KOTORiga on projekt populaarne. Lisaks varjavad arendajad uue suurepärase mootoriga plagieeringu meisterlikult. Mängu graafika on suurepärane, võitlus ja laskmine on realistlikud, kõik žanri põhielemendid on täielikult esindatud ühes sõnas, mängijatele pole midagi ette heita. Edasi kohtub peamängijaga, kes koos paari seltsimehega sõidab läbi intergalaktilise ruumi. Teie tegelase käsutuses on kaasaegne tähtlaev nimega Normandia.

B Mass Effect RS peate kohtuma tuttavate dilemmadega, kangelane peab valima, milline pool, hea või paha, liituda. Intergalaktilistel konverentsidel otsustatakse planeetide ja tervete galaktikate saatus. Jah, kõik on liiga tõsine, aga mida sa arvasid?

Teie kangelase lugemiseks loeti alguseks Mass Effecti allalaadimine. Selleks piisab mängu jagamise leidmisest ühel teie lemmikest torrentist. Peale selle vali kõik pöidla alguses oma iseloomu isiksus, teha oma ainulaadne elulugu ja te võite turvaliselt minna reisile. Sõltuvalt sellest, millist elulugu eelistate valida, muutuvad mängu dialoogid ning ka ülesannete arv. Massiefektis võivad tähemärgid kuuluda erinevatesse klassidesse.

  • Psionik
  • Soldat
  • Technik

.Samuti on saadaval mitu segaklassi. Tähemärkide toimetaja võtab sinult vähemalt pool tundi, kuid see on loodud nii hästi, et kulutatud aeg jääb märkamata.

B massiefekti missioone ilmuvad kuhugi. Arendajad on suutnud projekti huvitavaks teha, kui tundub, et peaaegu kõik tuleb mängijatega siduda, krundi hoogu saab, et mängu silmi on võimatu lõhkuda. Me lihtsalt ei saa vaikida asjaolust, et lõpus leiad reaalse Hollywoodi tegevuse-trilleri, mitte vähem. Noh, üldiselt sa teadsid, et sa pead mängu alla laadima, sa ei saa seda mööda lasta, kas pole?

B massiefekti relvad kõige kaasaegsema ja võimsama kangelaste jaoks. Seega on välismaalaste vaenlastega üsna lihtne tegeleda. Kuid te ei tohiks aeg-ajalt lõõgastuda, proovida alustada paari missiooni. Tähemärgid saavad nautida kõiki tsivilisatsiooni tehnilisi hüvesid, mis oluliselt muudavad mängu ja muudavad selle dünaamilisemaks. Lahingute vahel saate anda oma liitlastele korraldusi ning määrata sihtmärke. See, et tõde on kõige olulisem, on see ainult siis, kui seisab silmitsi nende kogenud ülemustega, mis avanevad teile suure keerukuse tasemel.

Noh, kas te ei ole veel valmis oma lemmikmängude kogumist uue koopiaga täitma? Selguse huvides soovitame tutvuda videofiltriga, mis esitati Mass Effecti esitlemiseks, mis kirjeldab üksikasjalikult kõiki projekti eeliseid.