Järgmine Machina

Alternatiivsed nimed:

Uue väljaandja ja väljaandja Housemarque ühes inimestes tutvustas 2017. aastal dünaamilist arkaadit ülalt vaadates. Mängu Järgmine Machina, selle pidev liikumine kohtades, tähelepanuväärsed plahvatused, helendavad laserid, nagu meid mööda kümme aastat tagasi, kui selline teema oli moodi kõrgemal. Kuid kõik on uus, sageli on see lihtsalt hästi unustatud vana.

East sajandi kauge minevik XXI

Veelgi enam, et mängida mängu Next Machina, on see, kuidas minevikku minna ja teema ise on olukorraga kooskõlas. Kogu on kaugel tulevases maailmas, kui tehnoloogia nii jõuliselt inimelusse jõudis, et inimesed ei mõelnud nende olemasolust eksistentsi hetkeni.

Razumnoe püüab alati vabadust, kuid sellepärast, et tehnoloogia on tõusnud ja sõda algas. Lahinguväljal jätkuvad sõjalised operatsioonid. Masinad seavad eesmärgi meid hävitada, et töötada välja ülestõusus, mida peame kõvasti tööd tegema. Kuid mitte ainult sa tugevamad, vaid ka vaenlane. Kui olete kohtunud eriti tugev boss vastane. Ainult selle võitmisega võidakse teil jätkata kangelaset teed.

Ühistutest relvade komplekt koos erinevate tapjajõududega:

  • Lazers
  • Energiasüsteemid
  • Poults
  • Retailid

Vaenlase ridadesse on ka hämmastav sort, ja te näete perioodiliselt jalutuskärpeid, seejärel liigume karusnahku või ratastega.

Pärast järgmise mängu seadistamist, peate olema valmis tegutsema kiiresti, kuid tahtlikult. See on mingi test ja hea reageerimise koolitus. Olukorda on komplitseerinud asjaolu, et manöövri koht on piiratud ja turvalisest kaugusest ei ole võimalik liikuda. Kõigist külgedest plahvatab, lööb, laseb, süttib. Lihtsalt aega reageerida muutuvas olukorras ja hoida kontrolli all lahinguväljal.

Mitu Järgmine Machina meenutab pidulikke ilutulestikke. Ja kui lülitate heli täis helitugevuse sisse, siis imendub heliefektide hulk, kus lööb, plahvatab, kummitab ja Jumal teab mida veel. Mäng pakub ka Areeni režiimi, kus võite minna teiste mängijate vastu võitlemiseks. Mida rohkem võitu on, seda kiiremini teie staatus ja teie saadud krediit meeldivad teie oskuste ja relvade parandamiseks. Mängijad, kes on kogenud lõbusat, tunnistavad, et mänguline nakkushaigus kiiresti lööb ja ei lase. On võimalik sellest eemale tõrjuda ainult jõupingutuste tegemisel, kuid mõtted tulevad ikka tagasi erksamasse dünaamilisse mänguasjasse. Oma versiooni loomisel otsustati nad hoida retro-stiili, mistõttu selgitatakse Next Machina visuaalseid efekte ja juhtimist. See jääb alles selleks, et mängida mängu ja läbida mitu taset, ühinedes teiste mängijatega, et lisada oma arvamus toote kohta.

 

Mängi ka