Portaal 2

Alternatiivsed nimed: Portaal 2

Tängu portaal 2 on suurepärane projekti jätkamine. See on projekt, mis on tehtud algse esimese isiku puzzle žanris. Mängu esimene osa ilmus 2007. aastal ja sai kohe paljude mängijate lemmikuks. Juba 2010. aastal teatasid arendajad järeltulija vabastamisest ja 2011. aasta alguses toimus juba ametlik esitlus. Projekti jätkamisel arendab varem välja kuulutatud gameplay. Kogu mängu vältel peate lahendama igasuguseid mõistatusi, mis on rajatud spetsiaalse seadme tööle, mis võib luua portaale või, kui seda on lihtsam rääkida, koheselt viibima inimesi ühest kohast teise.

portaal 2 RS on koostöövõimalusega, tänu millele on võimalik ülesannet ületada. Peamised mängu sündmused toimuvad mõnda aega pärast mängu esimeses osas kirjeldatud tegevusi. Võite isiklikult külastada portaalide uurimiseks spetsialiseerunud mahajäetud laborit.

Selleks, et gameplay teile alustada, peate eelnevalt portaali 2 alla laadima. Täna saate mängu vabalt alla laadida Steam portaalist, kus installifail maksab sulle vaid 12 dollarit. Pärast mängu installimist arvutisse saate teada, et peategelane jääb samaks ilusaks tüdrukuks Chelliks, kes seisab silmitsi mitte päris tasakaalustatud, kuid äärmiselt nutika superarvutiga. Neile, kes eelistavad portaalis 2 mängida koostörežiimi, on saadaval eraldi lugu.

Mängu teist osa vaadates mõistate, et tema eelkäija oli lihtsalt eduka koolituse katse enne midagi hiilgavat. Uues projektis leiate palju uusi huvitavaid mänguelemente. Isegi vaatamata asjaolule, et mänguportaali 2 kestus on märkimisväärselt suurenenud, väidavad mängijad, kes on juba projekti isiklikult testinud, väita, et mööduvus on endiselt kõige olulisem puudus. Ja veel üks probleem on see, et mängu muutmine ei ole huvitav, kui kõik mõistatused ja mõistatused esmakordselt on nii hämmastavad, et lihtsalt on võimatu unustada nende läbipääsu omadusi.

Ole valmis portaali 2 mängimiseks, sest te olete entusiastlik ja keskendunud. Olles esimesel poolel vähe koolitanud, saate teise astme ülesandeid ohutult edasi minna. Teil on meeldivalt üllatunud suurepärane graafika ja kvaliteetne meeldiv muusika. Kui varem oli vaja katta kõik vahendid käepärast, et kaitsta ennast kuulide eest, siis järeltulijad valmistasid ette algupärasemaid trikke, nagu valgust lõhkuvad läätsed, laserid ja muud omadused.

Teabe saamiseks tuleb teil kõigepealt ainult mängu alla laadida ja isiklikult testida ning te saate pealiskaudselt tutvuda eeliste võimalustega, vaadates portaali Video Trailer 2.

 

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid