Portal 2

Alternatiivsed nimed: Portal 2

Game Portal 2 - väärt jätkamist suur projekt. See projekt on tehtud žanri originaal puzzle, mis pärineb esimene inimene. Esimene osa mängu tuli tagasi 2007 ja sai kohe lemmik paljud mängijatele. Juba 2010, arendajad teatas vabastamist järge, ja alguses 2011th juba leidnud oma ametlikku esitlust. Jätkumise projekti arendab varem deklareeritud gameplay. Kogu mäng sa pead lahendama erinevaid mõistatusi, mis on ehitatud kasutamise spetsiaalse seadme, mis võib luua portaale, või õigemini öeldes lihtsalt, koheselt kandes inimesi ühest kohast teise.

Portal 2 tk uhke võttes ühistu režiim, mille ülesanne on lahendada koos. Major mängu sündmusi toimub mõni aeg pärast kirjeldatud tegevus, esimene osa mängust. Võite isiklikult külastada mahajäetud labor on spetsialiseerunud teadus-portaale.

Gameplay teil alustada, pead olema eelnevalt alla Portal 2. Praeguseks mängu saab kergesti laadida portaalist Steam, kus installifail maksab teile ainult $ 12. Kui olete installinud mängu arvutisse, saate teada, et peategelane on jäänud samaks ilus tüdruk Chell, mis takistavad ei ole päris tasakaalus, kuid väga intelligentne superarvuti. Neile, kes eelistavad mängida Portal 2, kasutades co-op režiim on saadaval eraldi storyline.

Vaadates teine ​​osa mängust, sa mõistad, et tema eelkäija oli lihtsalt eksperiment - edukas treening enne midagi geniaalne. Uues projektis, kus on suur hulk uusi ja huvitavaid gameplay elemente. Ja hoolimata asjaolust, et lepingu kestus mängu Portal 2 on oluliselt kasvanud, need mängijatele, kes on juba olnud võimalik kontrollida projekti isiklikult kinnitada, et tööaeg on endiselt kõige olulisem puudus. Ja teine ​​probleem on see, et re-pass mäng muutub ebahuvitavaks - kõik mõistatusi ja mõistatusi esmakordselt nii palju kujutlusvõimet, eriti, et unustada oma teekonda võimatu.

Valmistu mängima Portal 2, et te innukalt ja keskendunult. Pärast trenni natuke esimest osa, siis võib julgelt minna ülesannete täitmiseks teise. Sind üllatada suurepärase graafika ja kena muusika kvaliteet. Kui varem oli vaja paljastada tulekahju kõiki olemasolevaid vahendeid, et kaitsta end kuulide kulunud, järge, arendajad on valmis suur hulk originaal trikke, nagu lääts, refraktoriga valgus, laserid ja muud "funktsioone."

Et kõik kogemused, muidugi, siis on vaja ainult alla laadida ja katsetada mängu isiklikult ja koorima kasu saab vaadata Portal 2 video haagis.

 

Mängi ka