Tom Clancy Rainbow Six Siege

Alternatiivsed nimed: Tom Clancy Rainbow Six Siege

Aprilane Rainbow Six Siege.

Game Tom Clancy's Rainbow Six Siege on taktikaline laskur, mängija, kellel tegutseb peamine inimene. See sai osa Rainbow Six seeriast ja viimasel ajal pärast beetatestide saamist septembrist novembrini sai see Tom Clancy's Rainbow Six Siege kättesaadavaks alates 1.-st. 12 2015.

Selles ei ole erilist eelajaloo, kuid missioonide peamine eesmärk on hävitada rohkem objekte. Nii valmistatakse mänguprotsess, kuid kuidas see juhtub, on muljetavaldav realismiga. Arvestades füüsilisi seadusi, kui te õõnestate ühe seina ühes kohas mitu korda, jõudes selle mängu salvestatud hetkeni, langeb see alati erinevalt, nagu elus.

Ubisoft Montreali arendaja arvel on palju suurepäraseid mängutooted, mis muljetavad kõigi parameetrite harmoonilist kombinatsiooni. Graafika, taust ja muusika, juhtimise viis ja mugav menüü ei tekita ühtegi kaebust. Laadige Tom Clancy's Rainbow Six Siege alla, saate mitte ainult Windowsis, vaid PlayStation 4 ja One Xboxi mängimiseks on olemas ka versioonid.

Kõige purustamismängu omadused.

Vastane võitlus terroristide vastu on muutunud oluliseks probleemiks paljudes riikides. Juhtivad riigid on loonud terrorismivastase võitluse, mis toimivad otsustavalt, osavalt, harmooniliselt ja julgelt. Töötajateta ei saa teha, kuid peamised lootused pannakse üksustele, kus on neli unikaalsete võimete ja ülesannete inimest. Kui tööle võetud töötajad ei ole eriti hästi varustatud, siis on spetsialiseeritud üksustes sõjaväelased relvastatud unikaalsete seadmetega, mis kaitseksid ja ründasid.

Elite rühm koosneb esindajatest üle kogu maailma:

  • Amerikani SWAT
  • Briti SAS
  • Saksa GSG9
  • French GIGN
  • Russian Spetsnaz

See sõdalane pole võrdne avatud või piiratud ruumis. Nad tungivad ükskõik millisesse hoonesse, on võitluses võitmatud, koolitatud kohapeal, et koordineerida tegevusi ja võtta objektid tormiga. Nad kasutavad maksimaalset kasu ümbritsevast territooriumist. Kaitse rolli valimisel pöörake ruumi improviseeritud esemete abil usaldusväärseks kindluseks ja rünnakute rühmas takistuste ületamiseks. Julgelt murda ja hävitada. Kes vajab esiukse, kui sa saad selle kõikjal läbi seina, põranda või lae alla lüüa. Mõnikord on see ainus võimalus sihtkohta jõuda, tuues võitu lähemale.

Play Tom Clancy's Rainbow Six Siege PC-s, ühendage mängijad osalema online-lahingutes. Ootate laiaulatuslikke operatsioone PVP ja PVE ning kui edukat taktikat valitakse, siis võidab vaenlase meeskond. Mänguväljal olevad poobid on isegi rohkem kui tõelised mängijad, ja nende vastu seisma hakkama saan välja ideaalne strateegia.

süsteemi nõuded.

Ubisoft toimib Tom Clancy Rainbow Six Siege'iga soodsa soovitusena osta lisaks mängule käsiraamat koos kõigi operatsioonide üksikasjaliku kirjeldusega relvade, kaartide ja isegi vaenlase peamine jõudude ainulaadne värvimine. See aitab teil mängu põhjalikult õppida, valmistuda kõigi üllatuste saamiseks ja edukalt läbi viia.

Dabs Tom Clancy's Rainbow Six Siege loodi ja kergesti käivitatud, vajame suhteliselt demokraatlikke süsteeminõudeid:

  • OC: Windows 8. 3 GHz (soovitatav), 2. 6 GHz (minimaalne))
  • Video: Nvidia GeForce GTX 670 või AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2 GB)
  • Sound seade: DirectX 9 ühilduvus. 0c
  • Location: 10 Gb
 

Mängi ka