Punane surnud tagasiostmine 2

Alternatiivsed nimed: RDR2

Exo viimase

Kui mäletate, siis viimane osa Johannes loobus oma edaspidistest karjääridest kui varitsus ja pöördus seaduse poole. Tavaliseks eluks naise ja poja naasmiseks peab kangelane aitama riigiteenistustel oma endisi kaasosalejaid püüda. Marstoni hukkub Bill Williamson, Javier Esquel ja hollandlane mööda lääne ringi ja ületab Mehhiko piiri ja on isegi Abraham Reyesi alluvuses, aidates mässulisi.

Kui isegi kui endised sõbrad on büroo esindajad, kus kangelane oli nüüd nimekirjas, talle ei antud lubatud vabadust. Üks kord bürooagentide armee ründas talu ja kangelane pidi uuesti võitlema. Nüüd on ta ka keelatud ja oleks õige eeldada, et mängides Red Dead Redemption 2 on nüüd tema nägu, aga mitte. Kui John Marston uuesti raamisse ilmub, tähendab see, et see mänguasja räägib lugu, kus kangelane pole mitte ainult elus ja hästi, vaid pole veel varem prioriteete muutnud.

On teine ​​teada

  • Xbox One

, kes eeldas, et arvuti selles loendis näha, on pettunud.

gamers saab valida režiime:

  • One kasutaja
  • Multipresidential

A ka platvormid:

  • PlayStation 4
  • Isegi eelmises mängus ei olnud seda funktsiooni rakendatud. Jätke lasso, noad, revolvrid, eri tüüpi vintpüssi, tulistamised, taskulambid. Looduses on endiselt ohtlik, olge nii ettevaatlik!
 

Mängi ka