Ilmutus

Alternatiivsed nimed: Revelation Online

Game Revelation Online fantaasia stiilis.

Hiina arendusfirma NetEase 2015 vabastati testimiseks oma turule uus mängutuba. Aasta hiljem sai mänguse"Ilmutus"kättesaadavaks meie mängijate kontingent, mis ei olnud ükskõiksed Ida maagiliste lugude, PvE / PvP ja maagiliste lahingutega. Selle põhiolemus on maastike ja sujuva maailma ilu, mida peate mitmel viisil ületama:

 • On isikliku lemmiklooma
 • Shown
 • lennlis
 • Teleportimissüsteemi kasutamine

Kas kogenud avalikke mängijaid võlutab, töötasid nende nutitelefoni üle 400 arendaja. Kõik maailma nurgad olid hoolikalt läbimõeldud kõikides üksikasjades ja testimise ajal võisid osalejad ise näha. Nüüd saate mängida mängu Ilmutuse, ennustades selle tohutuid võimalusi.

Imersioon virtuaalses reaalsuses. Suurepärase mänguasja sees võite imetleda tohutu maailma fantastilisi maastikke. Suurt ruumi kogevad te sõbrad ja vaenlased, peate peatuda pimeduse leviku, hävitama metsikad ülemused, liituda gildi ridadega ja vallata vana lossi. Et alustada, peate alla laadima Ilmutuse, seejärel määra ise endale kangelase klass ja tema pilt:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide

As juba mainitud, on mitmeid võimalusi liikumiseks, kuid lennufirma populaarsus. Teatud etappidel ilmuvad tiivad ja nende abil saab maastikku hõlpsamini uurida. Mõnedes piirkondades leiate ennekõike kõrghoonete, mägipiirkondade ja tiheda metsaga tegeliku labürindi, maagiliste loomade elukoha. Olles õpetanud pilootimise põhimõtet, saab seda võimet kasutada ka võitluses.

lahinguväljal.

Märke liigitades defineerides, saad selle koos teatud kvaliteedikomponentidega, mida te parandate. Teie andeid on vaja edasiste lahingute jaoks, ükskõik kus nad lähevad Arenisse või karmide olendite kõrtsi. Algul on tavalistel väikestest koletistest parem kogemus ja teravamaks andeid. Olles õppinud nende haavatavuste kindlakstegemiseks, on aeg minna kaugemate maade ja süngete vanglate õppimiseks. Just seal elavad kõige salakavalamad, julmad, kuid päris targad olendid. Ärge öelge neile eitama ja kavaluses, loogikaliselt ja oskuslikult, aga nii olge ettevaatlik, et mitte lõksu jääda. Sarnase ülesande jaoks on parem koguda 5-10 inimest ja siis on seda parem võita. Tasu eest saate kogemusi, kuulsust ja kasulikke seadmeid. Selleks, et tagada hiilgav võidukäik, korraldage 20 inimese marss ja tõelise kangelase pealkirjaga liitumiseks auhinnad.

Jätkates ilmutusel mängimiseks, on aeg mõelda suurepärasele kampaaniale, mille eesmärgiks on uute territooriumide ja losside arestimine. Sellises suurtes missioonides võib osaleda kuni 8000 inimest, kus igaüks saab oma osa auhinnast kohtuasja edukaks lõpetamiseks. Kuna lahing võib toimuda õhu, vee või maa peal, näib selline tohutu veresaun väga muljetavaldav.

Pozvozhnosti in Revelation Online võimaldab teil valida enda taktika: saada agressoriks või kaitsjaks, eluks juhtiv või ori. Kui olete oma võimetega kindel, näita seda Arena'is, vaidlustades teisi osalejaid. Liituge gildidega, et võidelda ja puhata ühismajas. Siin saab isegi romantilisi suhteid ehitada ja siis mõne hetke pärast nad lõhuvad.

Mäng pakub mitut liiki juhtimist:

 • Click-to-move hiirega seotud navigation
 • C, hõivates eesmärgid võtmetega
 • Target süsteem eesmärkide hõivamiseks.
 

Mängi ka