Alternatiivsed nimed: Tsivilisatsioonide päike
Sa pead läbima linna arengut väikestest asulatest võimas riigi pealinnani! Vastupidi, mängude arendajad reageerivad igale mängijatele mõeldud ettepanekutele gameplayi parandamiseks ja see on juba kindel kvaliteedinäitaja! Mängu installifail on üsna väike, ainult 42 MB. Esimesel sisendil peate installima täiendava sisu (see on ikkagi umbes 100 MB), mis on selliseks graafiks üsna vastuvõetav. Esimesel käivitamisel saadetakse teid automaatselt uusimale serverile, mis võimaldab seda mängu mugavalt käivitada ja siis - see käis! Üldiselt nagu kõik meie elus. Ja ma tahan kohe ära märkida, et mäng on seda väärt (aeg).

Kas näete tsivilisatsioonide tõusu, pole see mäng igav, võite alati leida, mida teha ja kellel lüüa.

  • Saksamaa - ratsaniku rünnak kasvab 5% võrra, koolitusjõudude kiirus suureneb 5% võrra, käitumispunktide taastamine suureneb 5% võrra - Kuninglik Rüütel ainulaadne üksus.
  • Britany - laskurite rünnakut suurendatakse 5% võrra, puidu kogumise kiirust suurendatakse 10% võrra, liitri garnisoni läbilaskevõimet suurendatakse 5% võrra, ainulaadne üksus on pikakarvaline Archer.
  • France - vägede tervist suurendatakse 2% võrra, kivi kogumise kiirus kasvab 10% võrra, ravi kiirus haiglas suureneb 10% võrra, unikaalne üksus on telgede vallandaja.
  • China - vägede kaitset suurendatakse 2% võrra, ressursside tootmist suurendatakse 10% võrra, ehituse kiirust suurendatakse 2% võrra, Cho-ko-nu ainulaadne üksus.
  • Samuti on igal neil võistlustel ainulaadsed kangelased, kes käskivad oma vägesid ja võitlevad sinu eest. Kindralid võivad pumbata, parandada oma oskusi ja andeid, teatud tasemelt, armee võib sisaldada mitmeid generaale, mis oluliselt parandab sõjaväe võitlusvõimsust. Aktiivsete arendajate meeskond teeb projekti nii enda kui ka mitte kasumi nimel.

     

    Mängi ka