Strange Brigade

Alternatiivsed nimed: Strange Brigade

Studio Rebellion Developments on samaaegselt looja ja väljaandja, tutvustades oma uut mängutoodet. Tema meeskonnamäng Strange Brigade põhineb seiklustest koos laskuri elementidega. Põhimõte on fantastiline lugu aardejaotjatest, millel on kõik järgmised asjaolud. Tegevus on kolmandalt isikult ja meeskond võib korraga olla kuni 4 osalejat.

Ülelaadimine võõrast brigaadist saab alates 2018. aastast, kui plaanitakse selle vabastada. Läbilaskmatute džunglite sügavusele saadeti spetsiaalne erakond, mis koosnes eri kutsealade esindajatest, et ekspeditsioon oleks viljakam. Siiski, kui otsustate, et saate toime ainult ühe ülesandega, minge paksusse kõik üksi, kuid efektiivsus ja võimalused ellujäämiseks on oluliselt vähenenud. Kui olete õiges kohas, saab maandumine langevarjudega. Sellest hetkest alates algab kõige huvitavam. Peate uurima kõiki piirkonna peidetud nurki, et leida vihjeid peamise müstilise artefakti leidmise kohta.

The iidne peita see, mitte ainult paigutatud ühte kauge koopad, vaid ka kaitstud tume needus. Nüüd on valvatav mütoloogiliste olendite armee, mis viib Egiptuse nõidade kuninganna. On vaja ületada seda, mis on lubatud, sest surnute armee tõuseb tolmust ja varemetest. See jätab hubased hauad hävitama põgenikke, kes otsustasid oma pühamu siseneda. Ootan teid ootama õudust, mis jääb ellu.

 

Mängi ka