Throne Kingdom at War

Alternatiivsed nimed: Trooni kuningriigi sõda

Throne Kingdom at War: muutuge suureks Issandaks.

Mängutoodete turg nüüd ja siis on uusi ettepanekuid.

lõimumise elu. Siin on vaenlasi ja sõpru, samuti kuningriiki, mida tuleb arendada ja kaitsta. Seal on palju vaenlasi, mistõttu nende rünnakud ei ole haruldased. Üheskoos on lihtsam ja usaldusväärsem tõrjuda rünnakuid, kes ei jaga oma seisukohti heanaaberlike suhete kohta.

Sellesid suure hulga sarnastele inimestele, uurite ka maad, võite koletisi võidelda. Teile tagatakse ressursside ja sõjalise abi vormis toetus ja abi. Küsige neilt nõu, kuid ärge unustage, et ootate sarnaseid vastuseid.

Make mõistlikult võidelda julgelt.

Sa leiad end värvilisest keskaegsest maailmast, kus pole kaasaegset tehnoloogiat, kuid seal on maagilisi ja teravaid terasid. Osa sellest reaalsusest aitab kuningriiki sõja registreerimisel, mis ei vaja keerukaid manipulatsioone.

Mis on ikka veel meeldiv üllatus:

osa iPlayeri troonist kuningriigist sõjas on hoida käes edusammude impulssil.

Kui mainisin klasse, vaatame, kes on esindatud:

  • Looduslikud rüütlid
  • Arrow keys
  • Keepers
  • Investigers
  • Seege troops
  • Cavalry

As on teada, et asula oli elujõuline, elanikud vajavad kodusid, kõrtsid, pingid. Sõdurid vajavad koolituseks kasarmust ja ruume. Ja linna jaoks on vaja laod, sepatööd, saeveskid, kaevandused. Söe, puidu, kivi ja muude mineraalide kaevandamisel ärge unustage, et mida kõrgem on kaevanduste tase, seda väärtuslikum toorainet, mida need toovad. Sama kehtib ka teiste ettevõtete kohta, nad kaotavad lähteaine või toodavad kaupu.

Mänguväljakutel on kõik omavahel ühendatud ja seega proovige maksta õigeaegselt ja ühtlaselt kõigile tööstusharudele. Kui on vähe majanumbreid või need ei vasta kodanike elatustasemele, ei tööta keegi, see mõjutab toidu, vormiriietuse ja relvade puudumist. Ärge unustage pumbata ja sõdalasi, saates need ülesanneteks. Kuttide valik on suurepärane ja saate valida ühe, olles õppinud tasu tingimusi ja suurust. Valige need, mis vastavad teie kangelase pumpamise tasemele, nii et tema jõud on piisavalt vaenlasega matkimiseks ja lahinguks.

00 trooni sõjaväe sõda on pidevalt täiustatud, ilmuvad uued lisandused, nii et te ei pea kaotama. Mängijatega ühinedes saate osa nende tihedalt seotud perekonnast ja peagi pärast väikest koolitust saate oma esimese ülesande.

 

Mängi ka