Tom Clancy on Division

Alternatiivsed nimed: Tom Klensi Division

Igra Tom Clancy on Division: maailma katastroofi äärel.

Naskolko inimesed suudavad ellu jääda bioloogilise rünnaku? See küsimus on hämmingus mäng Tom Clancy on Osakonna Rootsi arendusmeeskond Ubisoft Massive, Red Storm Ameerikas ja Suurbritannias Ubisoft Arutlus ja kirjastaja Ubisoft, mis valmistab sisu eksklusiivne Xbox One. Lisaks sellele platvormile saab osta mängu PlayStation 4 ja Tom Clancy on osakonna alla PC.

Datu väljumise liigendatud ja liikuda mitu korda. In mai 2014 see võõrandunud suvel 2015, kuid siis teatas uue väljalaske kuupäev 8. märts 2016 aastal. Mäng ise on algusest mängu seeria, mis ainult näib olevat, ja see kuulub žanri MMORPG shooter, mis tõotab fännid laskjale dünaamiline jagelus.

Materjalipoolne külg.

Stalo traditsioon, et kõik katastroofid toimub Ameerikas ja sündmused selles mängus toimub ka New Yorgis Manhattanil lähitulevikus. Kuidas käituda nagu inimesed, kui on olemas bioloogiline katastroof? Kuidas kiiresti levib nakkus ja milline osa elanikkonnast elujõuline ja valmis alustama võitlust vaenlase?

Uzhe esimesel päeval ei olnud tühjad kohad haiglates. Karantiini tabas enamikus valdkondades teisel päeval. Järgmisena tabas börsil kaotanud elekter ja vesi, poed olid tühjad ja inimesed said vaenlased. Selliste olukordade luua eraldi osakonnana inimesed, kus insenerid töötavad rahulikus keskkonnas, arstid, politseinikud, teadlased, ja nii edasi. d. kuid nad on koolitatud töötama tingimustes äärmiselt ohtlik, ja nüüd peavad nad võitlema viiruse vastu, ja jõud, mis vastutavad oma välimust.

Naskolko edu on meeskonnatöö sõltub mängijad, kes on otsustanud alla Tom Clancy on Division ja kaasatud missiooni. See võib koguda 4 rühma osalejate ja süsteem valib partner, pere omadused. Autorid luban, et liituda mängu vormis undamine-mate on spetsiaalse mobiilirakenduse nutitelefonis või tahvelarvutis. Gaming mõeldud toode läbipääsu käsu, kuigi ei ole välistatud ühe liigutusega, kuid sel juhul peab kohanema maailmas, mis mõjutab teiste mängijatega.

Pered avate maailma Tom Clancy on Division PC ja märgid olemata seotud teatud kutsealadele, klasside või võistlused. Alguses ma avada kõik oskused ja nende tõus ja areng sõltub tegevuse mängimine meetmeid. organisatsiooni esindajad varustatud seljakott vajalikud esemed järgmise 72 tunni jooksul. Täielik komplekt esemed saab teada, kui kauaoodatud vabastamist mänguasjad, kuid nüüd on teada, et käesoleval komplekt:

  • Standartnoe väljaanne Division;
  • Zolotoe lisaks koopiad versiooni mängu, see hõlmab hooajapileti koos veel teadmata sisu ja lisaks"National Guard"
  • Kollektsionnoe väljaanne Ze koosseisu kuuluvad lisaks Hazmat Gear Set, hooajapileti, poster, brošüüri põhitõdesid mängu, õlakott ja tööaeg agent.
  • Naruchnye tundi toimivad alla interfeys
  • Zaschitnaya maska
  • Kontaktnye objektiivi parandada taju ümbritseva realnosti
  • Mnozhestvo liiki oruzhiya
  • Sredstva kommunikatsii

  Predvkushaem ja vybiraem

  Na Praegu arendajad on teatanud süsteemi omadused, mis on mugav mängida PC, kuid on avatud müüki, võimaldades Tom Clancy on Division ostuvõimaluse pakette:

 

Mängi ka