Vikings War of Clans

Alternatiivsed nimed: Vikings War of Clans

Vikings War of Clans arvutis.

Igra viikingid Clan Wars transpordib mängijaid põhjaosas, kus loodus on karm ja võib elada ainult tugevad ja tark ja julge. Lumine mäed ümbritsevad hävitanud linnad, ellujäänud barbaarne sissetungide, palveta, et Odin säilinud teine ​​päev. Kuid mitte kõik nii kurb kui see tundub esmapilgul, peamine eelis on see rahvas on tugevus vaimu ja julgust. Üks sõdur on väärt tosin kõige tähtsam, et leida mõistlik valitseja, kes viib neid võitlema vaenlased ja saab lifti majanduse hävitanud linnu.

iPlayer viikingid Vabadussõja Klannid - see on suurepärane kombinatsioon veebipõhine multiplayer rollimäng ja strateegia mängud. Kasutajad saavad ennast väljendada erinevates ilmingud - saada linnaplaneerijad, arendada majandust ja luua diplomaatilised kontaktid, ja muidugi proovida ennast nagu targad kindralid kontrolli tugevaim sõjavägi, mis on kaitseks vastloodud riiki. Selles maailmas, ainult et välistada ainult jõuga toel vaprad sõdalased laiendada piire linn ja kehtestada seadusega nendes rasketes maad.

Zemli viikingid elavad Jarls, siin kaos ja igaüks tahab saada kõige nappide ressursside ja piiramatu võim. Selleks, et proovida saada kapten lumega kaetud maa ja võtta kontrolli rikkuse mängu viikingid Vabadussõja Klannid registreerimine kohustuslik. Pass on vaja ainult aega, täites kõik väljad sobivas vormis, nimelt tulla hüüdnimi ja jätke e-posti aadressi. Isegi lihtsam sisse konto kaudu ühes sotsiaalseid võrgustikke.

Osobennosti mängu viikingid Vabadussõja Klannid.

Proydya registreerimise protsess, mängijad saavad valida iseloomu, virtuaalse joonlaua. See võib olla nii mees ja naine. Igasugust väga spetsiifilist nende Viking veri voolab. Pärast valiku tegemist, kangelane satub omandi väike semi ordulossi, ja mõned ellujäänute pidev reide inimesi. Kord suure linna hävitanud, hooned hävinud, ja targad vanemad, leides, et lahenduse tapeti. Põhiülesanne mängija linna üles ehitada, luua tootmise vajalikud ressursid ning luua armee. Iga hoone on oluline majanduslik areng ja sõjalise võimsuse:

  • Na talud, põllumajandustootjate hoolitseda toitumise
  • Rabochie töötab saeveskid, muutes metsast välja pardal, mis on vajalikud ehitus;
  • Na karjäärid on raske töö, tugevad seinad vajavad usaldusväärset kaitset,
  • V Forge luua raudrüü ja riided kangelane, kus ta võib saada võitmatu;
  • V haiglates ravida soldiers
  • V panna neid õpetada salaplaan.

V viikingid Vabadussõja Klannid mängida arvutis ilma teaduse ja õppimine ei ole võimalik sel hetkel kasutajad on õnnelikud, vaenlased ei saaks hävitada kerib vanemad ja nende tarkus võib minna ja praeguses kuberner, kui ta leiab aega, et uurida tomes. Teine omadus on mäng on kaardid, kokku 81, mille arengut, tasandil avab võimalust kanda uuele maale, uuemad kaart, seda vähem tugev vaenlased võivad vastata teel.

Geroy - see on omaette lugu liin, see saab arendada, et ta saavutab kogemusi ja teadmisi. Mida rohkem töö teinud, lahing on võidetud ja häid tegusid teinud elanikele ja linna. Mida kõrgem on võimu iseloomu. Ta saavutab võime võttes isegi vähem sõdurite arv tuua ta võitu võimas vaenlased. Mida kõrgem on märk, seda rohkem esemeid ja vestid teha tema teemad, annavad nad eelise teiste mängijatega.

Igrat mängu viikingid Vabadussõja Klannid PC on palju lihtsam, kui liituda ühe hõimud. Ilma liitlaste ühendas ei saa lüüa vaenlased.

 

Mängi ka