War Thunder

Alternatiivsed nimed: War Thunder

The mängu War Thunder täielikult kaetud jooksul Suures Isamaasõjas.

The mängu War Thunder põhineb reaalse sündmusi Teist maailmasõda, kasutades erinevaid sõjavarustust sel ajal. Kõige arenenud lennunduse mängu, mitte nii väga ammu, tankid ja soomukid olid projektiga seotud, merevägi täna arenguperspektiive mängu.

Developers väga tõsiselt pöördusid ajaloolise osa projektist, mäng Var Thunder täiesti taasloob tõeline sündmuste sõjalistel operatsioonidel. Kasutaja, kes liitus selle projektiga, saab teise aega ja saavad õppida ajaloost Teise maailmasõja iseseisvalt osalevad sündmuste ajal. Ajaloolise osa ei ole ainus asi, mis on võimalikult lähedane tõele, arendajad loomisel lennukid ja tankid uuritud jooned mudel, kõik üksused sõjavarustust ühtib prototüübid välimuse ja tehnilised omadused. Füüsika mäng ise, nii lähedal reaalsus kui võimalik, paak võib räsitud roomikute või kahjustatud töötab pärast raske löögi auku.

Air simulaator, nii algselt autorite poolt selle projekti, kuid mäng läks kaugemale lihtsalt multiplayer online mäng, kus peamine idee oli sõjalise strateegia ja lennu simulatsiooni. Lisades tehnoloogia projekti arendajad tõid oma projekti uue maailma tasandil. Kõige arenenud osa mängust on lennunduse baasi, projektis on ligi viissada erinevat õhusõidukit, need on jagatud vastavalt riikide tootjad:

  • USA;
  • THE NSVL;
  • Britannia;
  • Germany;
  • Japan.

In mängu War Thunder, tankid ilmusid alles aastal 2014, nad on esindatud mudelid kolmest riigist, NSVL, USA ja Saksamaa. 2015. aasta lõpus, mängijad oodata olulist uuendamist soomukid, nagu autorid teatas liitumist armee Suurbritannia projekti.

Thinness mängu sõda Thunder.

In et projektiga liituda pead alla laadida mängu War Thunder, nii et see on kliendi versiooni. Paigaldamine arvuti ei ole suur programm, siis alustatakse tema teekond läbi aja online. Et laadida Var Thunder nõuab vähemalt 1. 5 gigabaiti mälu ja 3 kõvakettale. Pärast paigaldamist kliendi registreerimine kohustuslik ja mängija saab vajalikud põhilised ressursid.

Participate lahingutes neli võidelda režiimi, mis jagunevad omakorda keerukamaks. Algajad saavad valida õppima arkaadversioon, kus on assistent, ta juhendab Hienoudet juhtimine ja funktsioonid mudel tehnoloogia. Simulaatorrešiimil võimaldab mängijal tunne, nagu piloot või tankman, alla väikseim detail, ilma keerates süütevõtme, siis ei lähe kuhugi ja lennata.

Combat meetmed on mitmekesised, nad saavad osaleda nii meeskonnana ja iseseisvalt:

  • Missions ühe või co-op mängijad - siin on vaja täita erinevaid spetsiaalseid ülesandeid või osaleda lahingutes arvuti vaenlaste
  • Sessional meeskond lahingud - need osalevad tegelikele mängijatele. Iga meeskond on 16 kasutajat, nad on üksteise vastu sõtta. Sest võidu, siis on vajalik ülesannete täitmiseks, lüüa või hävitada vaenlase lennuväljal
  • Racing - konkurents piloodid läbipääsu teele maksimaalne kiirus;
  • Events on ajalooline uuesti tõeliste võitleb. Sellises lahingud, ainult tehnikat, et viibis antud kohas tõeline sõda saab osaleda.

The mäng on värviline, suurepärase graafika ja heli sisu, see projekt võib täie õigusega nimetada vaid omalaadne.

 

Mängi ka