Vinterfrost Heritage Põhja-

Alternatiivsed nimed:

Mäng Vinterfrost Heritage Põhja-: Sõda surnutega.

Igra Vinterfrost Heritage Põhja kutsub uusi mängijaid fantaasiamaailmas, kus neile pakutakse rolli kangelane, mis on mõeldud kaitsma kuningriiki mässulised surnud.

Mnogo aastat tagasi üheksa klannide Dare otsustanud unustada mineviku kaebusi, et koguda nende hulgast erinevaid inimesi, üks esindaja, ja ühendada need ekspeditsioonile. Päkapikud, inimesed, kääbused, hiiglased ja orke oli saada serveri nurkades mandri põhja, seal leida peidetud varandus, ning tuua linna.

Na varustuse ja väljaõppe võttis palju ressursse, kuid pingutused olid asjatud ekspeditsiooni hukkusid karmi kliimaga. Aastate jooksul ja mitte oodates uudiseid, sai selgeks, et neil ei ole enam tahab. Aga see on ainult küsitakse valitsejad koguda uue rühma. Kahjuks nad tabanud sama saatus kui need, kes järgisid neid.

Aja jooksul kõik, kes läks ja tappis, surnud tulevad tagasi maksta kätte jonn nende järeltulijad. Alustades mängu mängida Vinterfrost Heritage Põhja-, siis saada liikmeks üks vana perekondi, kes osalesid firma ja seetõttu on nad sunnitud astuma mässajad surnud sugulane.

Vas koos vennaga säästab oma isa, aga ta peab ohverdama oma elu, et võite minna ohtlik seiklus, ja püüda leida vastused olulistele küsimustele.

on teie esimene valik.

Vy on õigus otsustada, mis on teie jaoks parim Vinterfrost Heritage Põhja registreerimise või ühendus läbi sotsiaalsete võrgustike. Järgmine samm on luua iseloomu. Et seda teha, vaadake omadusi iga kutseala ja pange tähele, et välimus ja mõned oskused sõltu mees või naine.

  • Rogue krapsakas ja kiire, hästi söanda vaenlase rünnakud. See on tõhus võitleja vastu ühe eesmärgid, kuid ei suuda toime tulla rühma.
  • Warrior tüüpiline tank rohke elujõudu. Õnnistatud jõud, mis on ideaalne Nujakka rünnakud.
  • Mag ei ​​erine hea tervise juures, ning ei ole väga efektiivne ühe võimsa lurjused, kuid grupp ei ole väga tugev vastased mõjutab liikumine väike sõrm. Pumpamise ajal, saate valida, mida sa tahad seda arsti või kes tekitab kahju.
  • Šamaan on hea kaitsja, nii hea kui mustkunstnik on ilm.

On aeg tegutseda.

V Vinterfrost Heritage Põhja mängida kena mitmel põhjusel, kuid esimene asi, mis pilku püüab on väga hele, meeldiv silmale diagrammi. Areng on sile ja esialgne tase ei ole eriti pingutamata tugevad vastased. Sinu tugevus on piisav, et tulla toime tõrjub surnud.

Hiljem hakkate leidma jõudu ja kogemusi, saada tugevamaks, ja siis tuleb valmis tõsiste kokkupõrgeteni. In sündmuste kulgu te:

  • Primenyat põhimõte samm-sammult deystviy
  • Nanimat pomoschnikov
  • Dratsya koos monstrami
  • Srazhatsya koos geymerami
  • Uchastvovat põnev rezhimah

Naraschivat võib kogeda, osaledes külalistele, kuid võite kasutada meditatsiooni, jättes kangelane selles olekus, kuni olete kadunud. Aga tulevad tagasi, et leiad selle värske ja võimsam.

Vash iseloomu õnnistatud kolmteist andeid ja ajal lahing, siis otsustada, milline neist on kõige sobivam siin. Aga kuus oma meeskonda semud automaatselt kasutada kingitus, mis on õnnistatud, et pean seda, kui paigutamise ettevõtte lahinguväljal.

V iPlayer Vinterfrost Heritage Põhja pikk jääda üksildane sõdalane ei toimi, kui soovid võita peamine boss. Nii ühinevad hõimud, võidelda areenil, saada top kiitusega.

 

Mängi ka