Järjehoidjad

iPlayer: Siin tulevad suurel hulgal - Mosvar

Mäng iPlayer: Here come in large numbers - Mosvar

iPlayer: Siin tulevad suurel hulgal - Mosvar

iPlayer: Here come in large numbers - Mosvar

Pole ime, et online mängu tulevad suurel hulgal siin - Mosvar loodud Vene firma Destiny Development, Moskva, sest ülerahvastatus - probleem №1. Ja nüüd võite saada native Moskva või saada külastajad, kes on sätestatud, et alustada siin ja juured. Peaasi, et ravida mäng huumor, sest seal on palju asju, mis näitavad vale pool elu pealinnas. Kui külastajad arvavad, et elu Moskvas magus, nad ootavad üllatused. Et ellu jääda, peab ta tegelema kõige ebameeldiv ja madalapalgaliste tööd: puhas tualetid, laskuda minu püüda rotte. Aga Moskvalased käituma ülbelt üritab tõugata sissetungijate tagasi koju, korraldades oma raske elu. Pärast kiiret registreerimist, siis hakkab tulema massiliselt siin - Mosvar mängida ja leida endale haaratud võitlust. See kaine otsaga külastajad, kes usuvad, et Moskva ehitab kõik. Järgmine, siis elada linnas, kus on politseireidid, gang vägivald, rüüstamine väikeste ja suurte bandiit reidide poed ja pangad. Kui vanglas, võib politsei anda altkäemaksu vabastatakse. Aga enne seda on vaja aega, et salvestada mõned raha nagu äärmuslik juhtum. Tasapisi kulgeb 14 taset saate omandada kogemusi ja suurendada oma hinne rikas mees. Kui karjäär on edukas, siis on olemas: poed, näitused, diskoteegid, cool autod.
iPlayer tulevad suurel hulgal siin, see on mäng ellujäämise igapäevaelu linna, kus igaüks enda eest. Kuna mäng on veebipõhine, teie naabrid on tõeline mängijatele, kes on juba valinud rolli vapper vallutaja suurlinn või valige muutunud kohalike aborigeenide Moskvas. Liitu oma ridadesse ja püüda leida oma koht.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more