Järjehoidjad

Tööstuse kapten

Alternatiivsed nimed:

Captain of Industry majandusstrateegia mäng, mida soovite mängida. Mängust leiate hea kvaliteediga 3D-graafika. Muusika on valitud maitse järgi, häälnäitlemine ei rahulda.

Mäng algab sellega, et apokalüpsise tagajärjel variseb inimtsivilisatsioon kokku. Sisened saarele, juhtides laeva väikese grupi ellujäänutega.

Ees ootab väike koolitus, kus näidatakse kõiki mängu juhtimise peensusi.

Järgmine teie ülesanne:

  • Looge baaslaager
  • Maavarade ja muude ressursside kaevandamise rajamine
  • Alustage vajalike esemete tootmist
  • Uurige ja rakendage kadunud tehnoloogiaid
  • Proovige leida ja päästa teisi ellujäänuid, kasutades laevastikku

Mäng pole päris tavaline. Selles pöörasid arendajad suurt tähelepanu detailidele.

Captain of Industry on väga huvitav mängida, mäng tekitab sõltuvust.

Iga hoone ehitamine ei ole vaid paar klõpsu objekti lohistamisega ja platsile asetamisega. Peate hoolitsema kõigi pisiasjade eest. Näiteks kui see on tehas, siis vajate puhastussüsteemiga korstnat, et mitte hävitada juba kahjustatud ökosüsteemi. Peame mõtlema, kuidas tootmistoru ehitada. Lisaks on vaja seadmeid tootmisruumide hooldamiseks ja tooraine tarnimiseks.

Kõik tehnoloogiad pole korraga saadaval, peate kaotatud oskuste taastamiseks kõvasti pingutama. Kaotatud teadmiste uuesti omandamisel saavad teie käsutusse uued hooned, tõhusamad tehnilised lahendused ja uued seadmed.

Tehased ja ressursside kaevandamine annavad tööd teie juhitavast meeskonnast. Kõik nad vajavad eluasemeid, õppeasutusi, kus nad saavad õppida, ning hooneid vaba aja veetmiseks ja meelelahutuseks. Peate otsustama, mis on kiireloomuline ja mis võib oodata. Püüdke luua kasvava linna elanikkonnale head tingimused, sest õnnelikud inimesed õpivad ja töötavad palju tõhusamalt.

Kui olete uude kohta elama asunud, näeb teie väike küla välja nagu tõeline linn.

Tasub proovida saata laev, et otsida teisi ellujääjate rühmi. Lõppude lõpuks ei ole neil võib-olla juhiga nii vedanud ja nad vajavad abi ning teie linn vajab edasiseks kasvuks ja õitsenguks uusi elanikke.

See pole nii ohutu tegevus, kui võib tunduda. Reisi ajal võivad piraadid teie laeva rünnata, sest mitte kõik ellujääjad pole valinud arenguteed ja püüavad taastada kadunud tsivilisatsiooni, kindlasti leidub neid, kes tahavad lihtsalt jõuga teistelt vara ära võtta.

Seega, enne laeva pääste- või uurimismissioonile saatmist, parandage selle soomust ja varustage see relvadega. Ainult sel juhul ei julge piraadid teda rünnata ja isegi kui nad julgevad, saavad nad kiiresti aru, et rünnak teie laevastikule oli nende viga.

Captain of Industry tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saab osta Steamist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja ärge laske tsivilisatsioonil surra!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more