Järjehoidjad

Crusader Kings 3

Alternatiivsed nimed:

Crusader Kings 3 strateegiamäng, kuid mitte ainult. Mängu graafika ei ole täiesti realistlik, koomiksistiilis on kerget kallutamist. Võib-olla kellelegi see lahendus ei meeldi, kuid arendajad lõid selle nii.

Alguses saate valida oma riigi ja tegelase. Mängus ei pea sa olema valitseja, vastupidi, vähemtähtsa kujuga on huvitavam mängida. Mängus pole tegelaskuju redaktorit, peate pakutavate võimalustega rahul olema.

Kõigil osariikidel kaardil polnud ajaloolisi analooge, mõned riigid on väljamõeldud. Mäng ei ole tavaline strateegiamäng, see puudutab rohkem inimeste sotsiaalsete suhete keerukust. Kuid sellel on ka strateegiline komponent. Kui soovite sõjalisel alal vallutamist ja au, siis see kõik on.

Oluline on valida tegelase arengusuund ja seda järgida.

Mängus on viis sellist suunda.

  • Diplomaatia
  • Sõjaväelased
  • Control
  • Intriig
  • stipendium

Valitud tee mõjutab mängustiili ja lähenemist probleemide lahendamisele.

See moodustub varases lapsepõlves ja sõltub peamiselt saadud haridusest.

Stipendiumi valimisel ei tee midagi haiget näiteks intriigide punumiseks. Kuid valitud tee jaoks millegi ebatüüpilise tegemine suurendab stressi, mida tuleb kuidagi leevendada. Siin on kõik lihtne, metsikut elu elades vabanete turvaliselt stressist, kuid võite oma tervist kahjustada. Seetõttu on parem valitud joonest kinni pidada, lisaks annab see teile lisakogemust.

Kõik, mis kangelasega juhtub, kajastub tema välimuses, kogenud sõdalane kaetakse armidega. Kroonilised või lapsepõlves üle kantud haigused jätavad oma jäljed ka välimusele. Lisaks kanduvad järglastele edasi välimuse ja kehaehituse tunnused. Võite proovida luua ideaalsete inimeste dünastia.

Mängu sõdade ajal on kõik üsna realistlik. Näiteks kui lähened vaenlase riigi pealinnale ja jätad seljataha mitu väiksemat linna või vaenlase kindlust, siis hakkab sinu vägedel probleeme tekkima vaenlase tegevuse tõttu tagalas.

Vallutuste edu saavutamiseks peate looma armee, mis koosneb erinevat tüüpi vägedest, mis täiendavad üksteist lahinguväljal hästi.

AI mängus ei ole kuigi hea ja naaberriigid hakkavad sinust aja jooksul maha jääma, kuigi tõenäoliselt parandatakse see tulevikus plaastritega.

Lisaks ilmsetele vaenlastele peaksite olema ettevaatlik ka varjatud vaenlaste eest. Rahulolematud vasallid võivad teie vastu vandenõu pidada. Sugulased võivad samuti ohtu kujutada ja teie kohta märkida.

Sisevaenlastega pole vaja relvadega hakkama saada. Võite proovida neid nakatada näiteks mõne ravimatu haigusega. Või kui see on sõdalane, saatke ta sõjaretkele, kus ta võib surra.

Mäng on väga sõltuvust tekitav, osaliselt seetõttu, et see on omal moel tavaelu simulatsioon ja siin on väga ootamatuid pöördeid. Suhted teistega muutuvad ajaga huvitavamaks kui vallutused ja riigiasjad.

Crusader Kings 3 tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami mänguportaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, kuid ole ettevaatlik, mäng võib sind pikaks ajaks välja tõmmata!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more