Järjehoidjad

Impeeriumide ajastu IV

Alternatiivsed nimed:

Age of Empires IV ehita oma impeerium!

Game Age of Empires IV jälgige ühte kaheksast suurest tsivilisatsioonist ja osalege selle arendamisel.

Alustage kõige primitiivsematest tööriistadest ja viige oma impeerium õitsenguni vallutamise või ehitamise ja arendamise kaudu. Oodake kogu maailmas tuntud suurepäraseid struktuure. Muutke naaberriikide äikesetormiks või vallutage maailm, arendades teadust ja tehnoloogiat või võib-olla mõlemat. See on teie otsustada!

Hakka mängima mängu Age of Empires IV kohe.

Valida on üks kaheksast impeeriumist. Kõik on nagu elus, igaüks neist on kordumatu ja omab oma tugevaid ja nõrku külgi. Kuidas te seda kasutate, on teie otsustada, teil on võimalus välja töötada kõige edukam strateegia ja taktika. Sõltuvalt sellest, millise impeeriumi valite, on palju võimalusi.

Age of Empires IV arvutis: millist tsivilisatsiooni valida? Nende peamised omadused.

  • Abassid teise ajastusse kolimiseks pole vaja ehitada unikaalseid hooneid, olemasolevale hoonele valmivad uued killud, mis tegelikult on nii pluss kui miinus. See ei nõua asunikke, kuid boonuseid on vähem.
  • Prantsusmaa mängus väga tugev tsivilisatsioon, boonus asunike loomiseks, tugevad üksused.
  • Delians sõjaväeüksust suudavad ehitada müüre, tugevat jalaväge ja väga võimsaid sõjaelevante.
  • Inglismaa on mängu üks tugevamaid. Tugevad vibulaskjad suudavad tulistada teistest kaugemale. Isegi asukad kasutavad selle fraktsiooni vibusid. Enne ülejäänut vabanevad ainulaadsed hooned.
  • Sakslaste arsenalis on võimsad lossid, kaitses on nad väga tugevad. Kuid mängu alguses võib see olla üsna keeruline, kuna nad vajavad arenemiseks rohkem aega.
  • Mongolid see tsivilisatsioon on ratsaväe poolest tugev. Nad ei saa ehitada kindlusi ega müüre, kuid kõik hooned saab kokku pakkida ja teise kohta transportida.
  • Rus boonus jahipidamisele ja toiduotsimisele, mis muudab mängu alguses arenemise lihtsamaks. Aja jooksul on võimalik ehitada huvitavaid unikaalseid hooneid.

Teekonna algus kiviajal.

Üsna tagasihoidlik asula, skaut ja mõned talupojad on teile alustuseks saadaval. Järgmisesse ajastusse liikumiseks on vaja ehitada kesklinn. Alguses on teil vaja palju talupoegi, neid on mõttekas luua. Muidu on põhiülesanne uude ajastusse ülemineku tingimuste täitmine, see annabki majanduse arengule suurima boonuse. Asulat laiendades ärge unustage toidu hankimist, selleks saatke talupojad jahti pidama. Kui arendate oma impeeriumi, muutub teile kättesaadavaks rohkem erinevaid üksusi ja hooneid, mis muudab mängu oluliselt mitmekesisemaks.

Võitmiseks peate alistama kõik vaenlased või arendama oma tsivilisatsiooni maksimaalselt ja looma maailmaime.

Age of Empires IV tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

On aeg hakata oma tsivilisatsiooni üles ehitama!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more